Повернутися
Різнобічний розвиток дошкільників забезпечують 23 ДНЗ. В них виховується 1050 дітей, що становить 92% від загальної кількості дітей дошкільного віку.

ЗМІНИ В МЕРЕЖІ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ (одиниць)

***
 

ОХОПЛЕННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОЮ ОСВІТОЮ
(у відсотках до загальної кількості дітей дошкільного віку району)

***

 

У системі дошкільної освіти працюють 86 педагогічних працівників, з них мають звання:

 

«Вихователь методист» - 3,

 

«Старший вихователь» - 2.

 

Основні завдання дошкільної освіти району:

 

  • організація системи методичної роботи, спрямованої на удосконалення професійної майстерності, підвищення кваліфікації, активізації творчого потенціалу педагогічних працівників;

  • впровадження сучасних інноваційних технологій і методик розвитку, виховання і навчання дітей, психолого – педагогічних досягнень та перспективного педагогічного досвіду;
  • впровадження здоровязберігаючих технологій;

  • створення умов для особистісного зростання дитини з урахуванням її здібностей, індивідуальних та фізичних особливостей;
  • оптимізація мережі дошкільних навчальних закладів відповідно до освітніх потреб населення та соціально-демографічної ситуації в районі.

 

Базові дошкільні навчальні заклади

 

Решетилівський я/с «Ромашка» - організація роботи з педагогічними працівниками по оновленню змісту дошкільної освіти у відповідності до Базової програми «Я у світі».

 

завідуюча Кругова Т. І.

 

Піщанський я/с «Веселка» - створення предметно – розвивального середовища та навчально – виховної роботи з дітьми різновікової групи.

 

завідуюча Федяшина Л. М.

Жовтневий д/с «Барвінок» - фізкультурно – оздоровча робота з дітьми та співпраця з сім’єю.

завідуюча Славко О. О.

 

Калениківський я/с «Сонечко» - використання духовної спадщини українського народу для відродження національних пріоритетів.

 

завідуюча Гринь Л. Г.

З 01.02.2011 р. стартував конкурс рейтингу комфортності умов перебування дітей у дошкільному навчальному закладі району
«Мій улюблений дитячий садок».
Мета конкурсу: пропаганда та виявлення прогресивних методів роботи ДНЗ, активізація педагогічних працівників ДНЗ у пошуках творчого підходу до виконання своїх професійних обов’язків.