Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад
з базових дисциплін, 2011-2012 н.р.

Предмет

Кл

Учасник

Школа

Набр.бали

Макс.бали

Місце

учитель

1

Фізика

7

Шулик Ліна

Федіївська

12,5

25

ІІ

Шулик П.П.

2

 

 

Цилюрик Маргарита

Мякеньківс

6,5

 

 

Бодня В.В.

3

 

 

Кучук Валентина

Жовтневий

2

 

 

Першко М.В.

4

 

 

Гончар Ольга

Решет.гімн

8

 

ІІІ

Черкун В.М.

5

 

 

Переходьмо Дмитро

-«-

2

 

 

Черкун В.М.

6

 

 

Переходьмо Діана

-«-

2,5

 

 

-«-

7

 

 

Варвянський Андрій

 Решет.І-ІІ

2

 

 

Шумейко ТВ

8

 

8

Пасічний  Ростислав

-«-

4

25

 

-«-

9

 

 

Вербовий Андрій

-«-

3

 

 

-«-

10

 

 

Плешенець Яна

Жовтневий

6

 

 

Величко А.М

11

 

 

Антонець Євгенія

-«-

6

 

 

-«-

12

 

 

Журавель Вікторія

-«-

12

 

ІІ

-«-

13

 

 

Кузепова Яна

Піщанська

7

 

 

Піщанська В

14

 

 

Городницька Наталія

-«-

2

 

 

-«-

15

 

 

Косенко Віктор

Плосківськ

8

 

ІІІ

Медведський

16

 

 

Максимів Ігор

Решет.гімн

9

 

ІІІ

Черкун В.М.

17

 

 

Пелих Владислав

-«-

3

 

 

-«-

18

 

 

Кошкалда Станіслав

Шилівська

4

 

 

Малиш О.Я.

19

 

9

Мальцев Максим

-«-

7,5

 

ІІІ

-«-

20

 

 

Мищенко Наталія

Мякеньківс

1,5

25

 

Бодня В.В.

21

 

 

Баранов Едуард

Глибокобал

2,5

 

 

Лисяк Г.М.

22

 

 

Панін Єгор

 Решет.І-ІІ

2

 

 

Шумейко ТВ

23

 

 

Кулик Тетяна

Решет.гімн

5,5

 

 

Рафальський

24

 

 

Козаченко Таїсія

-«-

4,5

 

 

-«-

25

 

 

Пивовар Юлія

-«-

5

 

 

-«-

26

 

 

Хащівська Анна

Піщанська

1

 

 

Піщанська В

27

 

 

Писаренко Анжела

Жовтневий

2

 

 

Першко М.В.

28

 

 

Філіп Микола

Пащеенківс

3

 

 

Хиль М.А.

29

 

 

Писаренко Галина

Шевченків

2

 

 

Гуржій Н.О.

30

 

10

Рукавиця Артем

Решет.гімн

19,5

25

І

Рафальський

31

 

 

Тараненко Людмила

-«-

9,5

 

ІІІ

-«-

32

 

 

Глушич Юлія

-«-

3,5

 

 

-«-

33

 

 

Піщанська Тетяна

Піщанська

2

 

 

Піщанська В

34

 

 

Миколаєнко Тетяна

Калениківс

2

 

 

Гацько І.В.

35

 

 

Сердюк  Владислав

Плосківськ

5,5

 

 

Медведський

36

 

11

Деньга Андрій

Решет.гімн

10,5

25

ІІІ

Рафальський

37

 

 

Полянський Владисл

-«-

9

 

ІІІ

-«-

38

 

 

Рафальський Станісл

-«-

19

 

І

-«-

39

 

 

Джос Дар’я

Жовтневий

3,5

 

 

Величко А.М

40

 

 

Білик Михайло

Плосківськ

8,5

 

 

Медведський