Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад
з базових дисциплін, 2011-2012 н.р.

Предмет

Кл

Учасник

Школа

Набр.бали

Макс.бали

Місце

учитель

1

Історія

8

Вербовий  Андрій

 Решет.І-ІІ

7,5

43

 

Москівець С

2

 

 

Яхненко О

Піщанська

11

 

 

Слюсар Т.І.

3

 

 

Кошкалда Станіслав

Шилівська

17

 

ІІІ

Кошкалда ІМ

4

 

 

Бабенко Світлана

Сухорабівс

6,5

 

 

Хорошун Н

5

 

 

Набока Каріна

Малобакайс

9

 

 

ОлексенкоК

6

 

 

Чіпурнов  Д.

Демидівськ

15,5

 

ІІІ

Онанко М.М.

7

 

 

Панська  Д

Федіївська

6

 

 

Найко В.В.

8

 

 

Аржаннікова А.

-«-

11

 

 

-«-

9

 

 

Плешенець Яна

Жовтневий

22,5

 

ІІ

Юркевич НВ

10

 

9

Стрижак Людмила

Решет.гімн

11

46

 

Ширшова Н

11

 

 

Непийпа Ростислав

Глибокобал

9

 

 

Мякушко МГ

12

 

 

Білоус  Марина

Жовтневий

8,5

 

 

Бабир С.Г.

13

 

 

Мальцев Максим

Шилівська

7

 

 

Кошкалда ІМ

14

 

 

Радченко Каріна

Федіївська

7

 

 

Найко В.В.

15

 

 

Онанко Мар’яна

Демидівськ

10

 

 

Онанко ММ

16

 

 

Харламов Тарас

Калениківс

7

 

 

КаленчукВП

17

 

 

Замурей Ганна

Кукобівськ

6

 

 

Кисіль Ю.М.

18

 

 

Пранничук Владисл

 Решет.І-ІІ

11

 

 

Антонець СІ

19

 

10

Погосян Артем

Демидівськ

6

46

 

Онанко ММ

20

 

 

Глушич Юлія

Решет.гімн

4

 

 

Кошова В.М.

21

 

 

Тараненко Людмила

-«-

3

 

 

Кошова В.М.

22

 

 

Остапенко Юлія

-«-

12

 

 

Кошова В.М.

23

 

 

Сердюк Владислав

Плосківськ

8

 

 

Талісман КМ

24

 

 

Хорольська Юлія

Піщанська

3

 

 

Слюсар Т.І.

25

 

 

Тищенко Володимир

Калениківс

3

 

 

КаленчукВП

26

 

 

Шевченко Вікторія

Жовтневий

19

3

 

Юркевич НВ

27

 

 

Федій Інна

-«-

7

 

 

-«-

28

 

 

Купрієнко Вікторія

-«-

7

 

 

-«-

29

 

11

Спригіна Олена

Сухорабівс

6

46

 

Хорошун Н

30

 

 

Тесленко Антоніна

Решет.гімн

10,5

 

 

Кошова В.М

31

 

 

Калініченко Марина

-«-

7,5

 

 

Сутула Л.О.

32

 

 

Шапошник Наталія

-«-

5,5

 

 

Кошова В.М

33

 

 

Полянський Владисл

-«-

9,5

 

 

-«-

34

 

 

Талісман Максим

Плосківськ

8

 

 

Талісман КМ

35

 

 

Долгов Владислав

Піщанська

8

 

 

Слюсар Т.І.

36

 

 

Строкань Марина

Малобакай

7,5

 

 

Міхно С.І.

37

 

 

Ячменник  Павло

Федіївська

6

 

 

Найко В.В.

38

 

 

Горобець Максим

Шевченків

7

 

 

Денисенко В

39

 

 

Мусієнко Сергій

Жовтневий

19

 

ІІІ

Юркевич НВ

40

 

 

Приходько Віталій

Калениківс

11

 

 

КаленчукВП