Повернутися
Піщанський ясла-садок
«Веселка»


Адреса: Полтавська  область
Решетилівський  район
с. Піщане

Завідувач дошкільного закладу «Веселка»: Федяшина  Людмила  Михайлівна

Девіз ясла-садка «Веселка»: «Поруч з дитиною, разом з дитиною».

В ясла-садку «Веселка» функціонують дві групи: перший клас (9 дітей), різновікова група (27 дітей).
Склад педагогічного колективу: завідувач, 1 вихователь, 1 муз.керівник, учитель 1 класу. 

   Дошкільний заклад працює за Базовою програмою «Я у Світі». Освітній процес організовується за такими пріоритетними напрямками: фізкультурно-оздоровчий, еколого-природничий. 
   Для успішної реалізації завдань проводяться різні форми роботи з педагогічним колективом: педагогічні ради, семінари, круглі столи, консультації. 
   Згідно до Базової програми впроваджується особистісно-орієнтований підхід до навчання та виховання дітей. Ця робота здійснюється за напрямами: створення розвивального середовища в групі; методична робота з кадрами; участь родини в навчально-виховному процесі. 
   У навчально-виховному процесі дошкільного закладу використовуються такі основні форми роботи організації дітей: організована пізнавальна діяльність, ігри, самостійна діяльність, індивідуальна робота, спостереження, екскурсії, походи, свята та розваги, гуртки тощо.     
   Велике значення в дитячому садку приділяється еколого-природничому вихованню. У нашому садочку створено розвивальне середовище, в яких діти граються і розвиваються, це природниче середовище в груповій кімнаті. Природоохоронна просвіта та діяльність, мають в дитсадку такі напрями:
  • ознайомлення дітей з діяльністю дорослих, щодо охорони об'єктів природи (Червона книга України);
  • залучення дітей до природоохоронної роботи (розвішування шпаківень, підгодовування птахів взимку;
  • подорож по екологічній стежині;
  • пошуково дослідницька діяльність;
  • праця в природі.
   Систематично ознайомлюємо дітей із сезонними явищами – ведення календаря погоди.  В ясла-садку «Веселка» проводяться природоохоронні акції спрямовані на захист об'єктів природи (весною вивішування шпаківень, літом збір лікарських рослин, восени підготовка ділянок до зими, допомога пернатим друзям). Такі акції виховують у дітей любов до природи. 
   Цільові прогулянки, які проводяться в дошкільному закладі, урізноманітнюють життя дітей і відіграють важливу роль в їх емоційному розвитку.
   На протязі навчального року вивчався передовий досвід по еколого-валеологічному вихованню учасників Всеукраїнського конкурсу-огляду на кращу екологічну стежину м.Київ, «Про дерева та вітер» Н.Лебедєва ДНЗ №256 м.Київ, ДНЗ «Білий ангел» м.Славутич – використання оповідань В.О.Сухомлинського під час ознайомлення дітей з природою.
***
Їдальня

***
Спорт

***
Відпочинок

***
Майданчик

***
Творчість

***
Читання

"Свято мам"

***
"Випускне свято"

***