ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад
з англійської мови
2010-2011 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Школа

К-сть балів

Місце

Вчитель

8 клас

1.

Непийпа Владислав

Глибокобалківська ЗОШ І-ІІ ст.

36

Кришталь Т.А.

2.

Горбулінський Дмитро

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

84

1

Скрипник О.Ю.

3.

Нехворосна Аліна

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

58

Шкурупій Н.М.

4.

Удод Яна

Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст.

43

Кришталь Т.

5.

Косенко Єлізавета

Решетилівська гімназія

69

3

Бас В.О.

6.

Басаман Катерина

Решетилівська гімназія

79

2

Полянська

7.

Стрижак Людмила

Решетилівська гімназія

82

2

Бас В.О.

8.

Болюбаш Євгенія

Решетилівська гімназія

74

3

Сиваш О.Ю.

9.

Потоцька Надія

Лобачівська ЗОШ І-ІІ ст.

33

Ніколаєнко

10.

Лобач Лілія

Жовтневий НВК

75

3

Антонець Н.І.

11.

Писаренко Анжела

Жовтневий НВК

69

3

Антонець Н.І.

12.

Хащівська Марина

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

59

Грузінова

13.

Слюсар Тарас

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

63

Грузінова

9 клас

1.

Кориневич Наталія

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

59

Колінько М.В.

2.

Гордієнко Олег

Решетилівська гімназія

71

Бас В.О.

3.

Федій Інна

Жовтневий НВК

82

2

Антонець Н.І.

4.

Остапенко Юлія

Решетилівська гімназія

89

1

Бас В.О.

5.

Пробийголова Андрій

Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.

46

Бабенко С.С.

6.

Дідківська Владислава

Решетилівська гімназія

75

3

Бас В.О.

7.

Луб’янецька Анжеліка

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

62

Колінько М.В.

8.

Хорольська Юлія

Новомихайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

59

Сиченко Є.С.

9

Оверченко Тетяна

Решетилівська гімназія

63

Бас В.О.

10.

Заболотна Тетяна

Решетилівська гімназія

72

Бас В.О.

11.

Яременко Вікторія

Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст.

46

12.

Шевченко Вікторія

Жовтневий НВК

81

2

Антонець Н.І.

13.

Назаренко Валерій

Решетилівська гімназія

75

3

Бас В.О.

10 клас

1.

Полянський Владислав

Решетилівська гімназія

71

3

Сиваш О.Я.

2.

Діденко Вероніка

Решетилівська гімназія

79

2

Сиваш О.Я.

3.

Козарь Аліна

Решетилівська гімназія

87

1

Сиваш О.Я.

4.

Колотій Катерина

Решетилівська гімназія

81

2

Сиваш О.Я.

5.

Джос Дар’я

Жовтневий НВК

78

3

Антонець Н.І.

6.

Лугина Дмитро

Жовтневий НВК

52

Антонець Н.І.

7.

Тищенко Юлія

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

53

Шкурупій Н.М

11 клас

1.

Балюк Яна

Решетилівська гімназія

74

3

Власюк О.С.

2.

Білоус Олександр

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

69

3

Гилюн Е.Ю.

3.

Калініченко Тетяна

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

69

3

Колінько М.В.

4.

Срібна Оксана

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

46

Колінько М.В.

5.

Дмитренко Юлія

Решетилівська гімназія

80

2

Попович С.І.

6.

Хачатрян Жанна

Решетилівська гімназія

81

1

Бас В.О.

7.

Гнітько Оксана

Решетилівська гімназія

76

2

Бас В.О.

8.

Лобода Марія

Жовтневий НВК

65

Антонець Н.І.