ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад

з біології,

2010-2011 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Школа

К-сть балів

Місце

Вчитель

8 клас

1.

Хаірбекова Ельзара

Глибокобалківська ЗОШ І-ІІ ст.

23,5

Швець Л.Р.

2.

Писаренко Анжела

Жовтневий НВК

21

Кучук Р.Т.

3.

Синяк Михайло

Новомихайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

26,5

Срібна Н.Є.

4.

Дмитренко Ігор

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

24

Дмитренко В.І.

5.

Коломієць Ольга

Кукобівська ЗОШ І-ІІ ст.

29

2

Шепель С.П.

6.

Піхуля Оксана

Калениківська ЗОШ І-ІІ ст.

31

1

Піхуля Н.О.

7.

Удод Яна

Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст.

21,5

Семенова С.А.

8.

Гуржій Андрій

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

26

Жалій І.П.

9.

Радченко Каріна

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

25

Кучук Р.Т.

10.

Сердюк Ярослав

Пащенківська ЗОШ І-ІІ ст.

28,5

3

Лісун Л.М.

11.

Пащівська Анна

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

25,5

Андрійко Т.В.

12.

Вецкур Валентина

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

28

3

Хиль Г.М.

13.

Рак Оксана

Решетилівська гімназія

23,5

Савченко О.Б.

14.

Косенко Єлізавета

Решетилівська гімназія

27

Савченко О.Б.

15.

Новицька Дарина

Решетилівська гімназія

25

Савченко О.Б.

16.

Медведська Анастасія

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

28,5

3

Сердюк І.І.

17.

Болюбаш Євгенія

Решетилівська гімназія

27,5

Савченко О.Б.

9 клас

1.

Сердюк Владислав

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

21,5

Сердюк І.І.

2.

Хатько Вікторія

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

24,5

Маменко

3.

Черкун Людмила

Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.

24,5

Ярмола А.Г.

4.

Яременко Вікторія

Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст.

18,5

Семенова С.

5.

Кориневич Наталія

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

25,5

Таран Г.Г.

6.

Луб’янецька Анжела

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

21

Таран Г.Г.

7.

Миколаєнко Тетяна

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст.

33

2

Піхуля Н.О.

8.

Нагай Руслана

М’якеньківська ЗОШ І-ІІ ст.

17,5

Петракова В.

9.

Хорольська Юлія

Новомихайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

25,5

Срібна Н.Є.

10.

Бутенко Анастасія

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

19

Андрійко Т.В.

11.

Зінченко Аксана

Жовтневий НВК

33

2

Смірнова В.М.

12.

Бондаренко Людмила

Жовтневий НВК

27

Смірнова В.М.

13.

Федій Інна

Жовтневий НВК

30

3

Смірнова В.М.

14.

Тараненко Людмила

Решетилівська гімназія

27,5

3

Кіблицька Н.П.

15.

Глушич Юлія

Решетилівська гімназія

23

Кіблицька Н.П.

16.

Дідківська Влада

Решетилівська гімназія

32

3

Кіблицька Н.П.

17.

Гордієнко Олег

Решетилівська гімназія

36

1

Кіблицька Н.П.

18.

Остапенко Юлія

Решетилівська гімназія

25,5

Кіблицька Н.П.

10 клас

1.

Сало Аліна

Решетилівська гімназія

44

3

Савченко О.Б.

2.

Козаренко Юлія

Решетилівська гімназія

44,5

3

Савченко О.Б.

3.

Тесленко Антоніна

Решетилівська гімназія

46

2

Савченко О.Б.

4.

Танько Інна

Решетилівська гімназія

49

2

Савченко О.Б.

5.

Тищенко Юлія

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

58,5

1

Дмитренко В.І.

6.

Біловусько Віта

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

29,5

Маменко Г.М.

7.

Житник Олексій

Жвотневий НВК

43

3

Смірнова В.М.

8.

Федорченко Олег

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

29

Жалій І.П.

9.

Верещака Едуард

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

36

Таран Г.Г.

11 клас

1.

Лобода Марія

Жовтневий НВК

53

1

Смірнова В.М.

2.

Біолі Оксана

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

37

Сердюк І.І.

3.

Срібна Оксана

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

42,5

Таран Г.Г.

4.

Дмитренко Юлія

Решетилівська гімназія

43

Кіблицька Н.П.

5.

Матюх Людмила

ДЕмидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

44,5

3

Маменко Г.М.

6.

Журбенко Олена

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

49

2

Жалій І.П.

7.

Черкун Оксана

Решетилівська гімназія

44

3

Кіблицька Н.П.

8.

Кацітадзе Інна

Решетилівська гімназія

48,5

3

Кіблицька Н.П.

9.

Білоус Олександр

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

49

2

Андрійко Т.В.

10.

Сутула Владислав

Решетилівська гімназія

41,5

Кіблицька Н.П.