ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад

з фізики,

2010-2011 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Школа

К-сть балів

Місце

Вчитель

7 клас

1.

Куцевол Сергій

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

8

4

Гуржій Н.О.

2.

Василенко Антон

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

3

Гуржій Н.О.

3.

Столяров Ігор

М’якеньківська ЗОШ І-ІІ ст.

2

6

Бодня В.В.

4.

Мирончук Ігор

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

8

4

Медведський В.Є.

5.

Кошкалда Станіслав

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст.

4

5

Малиш О.Я.

6.

Журавель Вікторія

Жовтневий НВК

8

4

Першко М.В.

7.

Пелих Владислав

Решетилівська гімназія

13

2

Рафальський О.С.

8.

Максимів Ігор

Решетилівська гімназія

13

2

Рафальський О.С.

9.

Яхненко Олександр

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

8

4

Піщанська В.М.

8 клас

1.

Витівський Юрій

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

Шулик П.П.

2.

Потоцька Надія

Лобачівська ЗОШ І-ІІ ст.

5

Деньга В.М.

3.

Баранів Едуард

Глибокобалківська ЗОШ І-ІІ ст.

4

Лисяк Г.М.

4.

Йова Маргарита

Жовтневий НВК

1,5

Першко М.В.

5.

Доля Анастасія

Жовтневий НВК

1

Першко М.В.

6.

Коломієць Ольга

Кукобівська ЗОШ І-ІІ ст.

2

Пов’якало Т.О.

7.

Мищенко Наталія

М’якеньківська ЗОШ І-ІІ ст.

0,5

Бодня В.В.

8.

Оренбургська Марина

Решетилівська гімназія

2,5

Рафальський О.С.

9.

Кулик Тетяна

Решетилівська гімназія

7,5

3

Рафальський О.С.

10.

Мальцев Максим

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст.

7,5

3

Малиш О.Я.

11.

Філіп Микола

Пащенківська ЗОШ І-ІІ ст.

8,5

3

Хиль М.А.

12.

Медведська Анастасія

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

5,5

Медведський В.Є.

13.

Горбулінський Дмитро

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

15,5

2

Гнида В.В.

9 клас

1.

Сердюк Владислав

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

2,5

Медведський В.Є.

2.

Нагай Руслана

М’якеньківська ЗОШ І-ІІ ст.

1

Бодня В.В.

3.

Тараненко Людмила

Решетилівська гімназія

4

Рафальський О.С.

4.

Рукавиця Артем

Решетилівська гімназія

16

2

Рафальський О.С.

5.

Купрієнко Вікторія

Жовтневий НВК

2

Першко М.В.

6.

Зінченко Оксана

Жовтневий НВК

2

Першко М.В.

7.

Піщанська Тетяна

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

3,5

Піщанська В.М.

8.

Усік Ольга

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

7,5

3

Шулик П.П.

9.

Черкун Людмила

Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.

1,5

Шумейко Т.В.

10.

Миколаєнко Тетяна

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст.

3,5

Малиш О.Я.

10 клас

1.

Житник Олексій

Жовтневий НВК

3,5

Самойлова І.Ю.

2.

Буколов Михайло

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

5

Шулик П.П.

3.

Деньга Андрій

Решетилівська гімназія

7,5

3

Рафальський О.С.

4.

Рафальський Станіслав

Решетилівська гімназія

17

1

Рафальський О.С.

5.

Полянський Владислав

Решетилівська гімназія

5

Рафальський О.С.

6.

Білик Михайлик

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

6

Медведський В.Є.

11 клас

1.

Доменко Павло

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

7

Шулик П.П.

2.

Сутула Володимир

Решетилівська гімназія

2

Невмержицький М.І.

3.

Коломієць Вадим

Решетилівська гімназія

6

Невмержицький М.І.

4.

Лана Віталій

Решетилівська гімназія

5,5

Невмержицький М.І.

5.

Дмитренко Юрій

Решетилівська гімназія

6,5

Черкун В.М.

6.

Хачатрян Жанна

Решетилівська гімназія

7,5

3

Черкун В.М.

7.

Коваленко Наталія

Жовтневий НВК

8

3

Самойлова І.Ю.