ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад

з географії,

2010-2011 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Школа

К-сть балів

Місце

Вчитель

7 клас

1.

Кучеров Вадим

Решетилівська гімназія

26

3

Мороз Л.М.

2.

Мудрик Євгеній

Калениківська спец.школа І-ІІІ ст.

18,5

Василенко С.М.

3.

Шапошник Денис

Решетилівська гімназія

15,5

Мороз Л.М.

4.

Пасічник Ростислав

Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.

24,5

Антонець С.І.

5.

Рибачик Світлана

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

18

Конон А.В.

6.

Ноженко Юлія

Кукобівська ЗОШ І-ІІ ст.

15

Шепель В.І.

7.

Сахно Микола

Решетилівська гімназія

24,5

Мороз Л.М.

8.

Аржаннікова Аліна

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

16,5

Кучевський В.М.

9.

Шпилька Марина

Потічанська ЗОШ І-ІІ ст.

9

Калініченко А.Г.

10.

Кошкалда Станіслав

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст.

37

2

Кошкалда І.М.

11.

Бабенко Станіслав

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

26

3

Хорошун Н.М.

12.

Сахань Юлія

Шамраївська ЗОШ І-ІІ ст.

15

Сторіжко Л.А.

13.

Васильчук Дмитро

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

13

Кисельов Ю.В.

14.

Василенко Антон

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

23

Сторіжко Л.А.

15.

Обриньба Анастасія

Першолиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

19

Шинкаренко Т.В.

16.

Косенко Ростислав

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

16,5

Сердюк Л.В.

17.

Деньга Євген

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

20

Міхно С.І.

18.

Мошинець Ростислав

Жовтневий НВК

29

3

Таранець О.В.

19.

Плешенець Яна

Жовтневий НВК

38

2

Таранець О.В.

20.

Журавель Вікторія

Жовтневий НВК

41

1

Таранець О.В.

8 клас

1.

Горбач Станіслав

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

26

Кучевський В.М.

2.

Іванець Олександр

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст.

39,5

2

Кошкалда Т.М.

3.

Свинаренко В.

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

36

3

Конов А.В.

4.

Витівський Юрій

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

15,5

Кучевський В.М.

5.

Мищенко Н.

М’якеньківська ЗОШ І-ІІ ст.

21,5

Якимчук Ю.О.

6.

Бабенко Л.

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

17,5

Хорошун Н.М.

7.

Громович Ю.Г.

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

23

Міхно С.І.

8.

Сірик Я.

Лобачівська ЗОШ І-ІІ ст.

14

Ткаченко О.В.

9.

Замурей Г.

Кукобівська ЗОШ І-ІІ ст.

21

Шепель В.І.

10.

Йова М.

Жовтневий НВК

32

Таранець О.В.

11.

Лобач Л.В.

Жовтневий НВК

39

3

Таранець О.В.

12.

Хащівська М.

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

37

3

Конон А.В.

13.

Таранюк А.

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

21

Кисельов Ю.В.

14.

Кабак О.

Жовтневий НВК

42

1

Таранець О.В.

15.

Доля А.

Жовтневий НВК

40,5

2

Таранець О.В.

16.

Рак О.В.

Решетилівська гімназія

29

Тищенко В.А.

17.

Динда Л.

Решетилівська гімназія

23,5

Борисова Т.І.

18.

Геращенко І.

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

23

Сторіжко Л.А.

9 клас

1.

Тимбур Інна

Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.

17

Антонець С.І.

2.

Соломоненко Аліна

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

17,5

Сторіжко Л.А.

3.

Миколаєнко Тетяна

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст.

31

Кошкалда І.М.

4.

Хатько Вікторія

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

21,5

Кисельов Ю.В.

5.

Гнида Наталія

Калениківська ЗОШ І-ІІІ ст.

13,5

Василенко С.М.

6.

Панченко Аліна

Шамраївська ЗОШ І-ІІ ст.

23,5

Сторіжко Л.А.

7.

Стрельнік Денис

Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.

10

Антонець С.І.

8.

Панін Єгор

Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.

9

Антонець С.І.

9.

Деньга Юлія

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

37,5

3

Шарай Н.О.

10.

Усік Ольга

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

28,5

Найко В.В.

11.

Єфанов Андрій

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

15,5

Міхно С.І.

12.

Миколенко Олександр

М’якеньківська ЗОШ І-ІІ ст.

25

Якимчук Ю.О.

13.

Піщанська Тетяна

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

18

Конон А.В.

14.

Остапенко Юлія

Решетилівська гімназія

32,5

3

Мороз Л.М.

15.

Куріна Юлія

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

39,5

3

Сердюк Л.В.

16.

Купрієнко Вікторія

Жовтневий НВК

42

2

Таранець О.В.

17.

Зінченко Оксана

Жовтневий НВК

47

1

Таранець О.В.

18.

Бондаренко Людмила

Жовтневий НВК

42,5

2

Таранець О.В.

10 клас

1.

Макаренко Владислав

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

14

Шарай Н.О.

2.

Харченко В’ячеслав

Решетилівська гімназія

19

Борисова Т.І.

3.

Мусієнко Сергій

Жовтневий НВК

26,5

1

Литвин Ю.В.

4.

Рафальський Станіслав

Решетилівська гімназія

20,5

3

Борисова Т.І.

5.

Приходько Віталій

Калениківська спец.школа І-ІІІ ст.

18

Василенко С.М.

6.

Тищенко Юлія

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

21

3

Хорошун Н.М.

7.

Таран Руслана

Калениківська спец.школа І-ІІІ ст.

12,5

Василенко С.М.

8.

Горобець Максим

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

14

Денисенко В.П.

9.

Деньга Андрій

Решетилівська гімназія

17,5

Борисова Т.І.

10.

Букалов Михайло

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

15,5

Найко В.В.

11.

Полянський Владислав

Решетилівська гімназія

19,5

Борисоваа Т.І.

12.

Долгов Владислав

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

25

2

Конон А.В.

13.

Житник Олексій

Жовтневий НВК

21

3

Литвин Ю.В.

11 клас

1.

Хурса Юлія

Решетилівська гімназія

24

Борисоваа Т.І.

2.

Беркута Влад

Решетилівська гімназія

24

Борисоваа Т.І.

3.

Новосядлий Ігор

Решетилівська гімназія

34,5

1

Борисоваа Т.І.

4.

Олифіров Влад

Решетилівська гімназія

19,5

Борисоваа Т.І.

5.

Супрун Оксана

Жовтневий НВК

33

3

Таранець О.В.

6.

Кубракова Оксана

Жовтневий НВК

25

Таранець О.В.

7.

Срібна Оксана

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

17,5

Шарай Н.О.

8.

Комлєв Дмитро

Калениківська спец.школа І-ІІІ ст.

34

2

Василенко С.М.