ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад

з історії,

2010-2011 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Школа

К-сть балів

Місце

Вчитель

8 клас

1.

Чубук Дар’я

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

18

Калашник Т.І.

2.

Непийпа Ростислав

Глибокобалківська ЗОШ І-ІІ ст.

18

М’якушко М.Г.

3.

Гарбулінський Дмитро

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

16

Олексанко К.О.

4.

Замурей Ганна

Кукобівська ЗОШ І-ІІІ ст.

14

Кісіль Ю.М.

5.

Хащівська Марина

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

23

Слюсар Т.І.

6.

Нагірна Дарина

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

18

Онанко М.М.

7.

Філіп Микола

Пащенківська ЗОШ І-ІІ ст.

22

Бушанський І.М.

8.

Витівський Юрій

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

14

Найко В.В.

9.

Бабенко Лілія

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

22

Хорошун Н.М.

10.

Білоус Марина

Жовтневий НВК

24

3

Кокоза Н.К.

11.

Панчак Ростислав

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

17

Найко В.В.

12.

Онанко Мар’яна

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

14

Онанко М.М.

13

Безкоровайний Микола

Новомихайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

18

Король І.І.

14.

Ломоносова Віолета

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

23

Слюсар Т.І.

15.

Доля Анастасія

Жовтневий НВК

21

Кокоза Н.К.

16.

Йова Маргарита

Жовтневий НВК

23

Кокоза Н.К.

17.

Рудяк Олександр

Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст.

26

2

Кісіль Ю.М.

18.

Пранничук Владислав

Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.

24

3

Антонець С.І.

19.

Харламов Тарас

Калениківська спец.школа І-ІІІ ст.

21

Каленчук В.П.

20.

Мальцев Максим

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст.

26

2

Кошкалда І.М.

21.

Байбуза Ірина

Решетилівська гімназія

21

Ширшова Н.О.

9 клас

1.

Піщанська Т.

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

21

Слюсар Т.І.

2.

Бубка С.

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

Слюсар Т.І.

3.

Усік О.

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

31

3

Найко В.В.

4.

Демчено М.

Федївська ЗОШ І-ІІІ ст.

14

Король І.І.

5.

Деньга Ю.

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

25

Шарай Н.О.

6.

Мишетенко М.

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

14,5

Сало М.М.

7.

Єфанов А.

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

Міхно С.І.

8.

Панченко А.

Шамраївська ЗОШ І-ІІ ст.

Сторіжко Л.А.

9.

Шевченко В.

Жовтневий НВК

49

1

Юркевич Н.В.

10.

Курінна Ю.

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

22

Калашникова Т.І.

11.

Купрієнко Ю.

Жовтневий НВК

43

2

Юркеви Н.В.

12.

Остапенко Ю.

Решетилівська гімназія

30,5

2

Кошова В.М.

13.

Глушич Ю.

Решетилівська гімназія

13

Кошова В.М.

14.

Дідківська В.

Решетилівська гімназія

26

Кошова В.М.

15.

Таранеко Л.

Решетилівська гімназія

21

Кошова В.М.

16.

Гордієнко О.

Решетилівська гімназія

13

Кошова В.М.

17.

В’язовьский Я.

Решетилівська гімназія

26

Кошова В.М.

10 клас

1.

Горобець Максим

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

17

Денисенко В.П.

2.

Полянський Влад

Решетилівська гімназія

36,5

2

Кошова В.М.

3.

Строкань Марина

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

17

Міхно С.І.

4.

Рафальський Станіслав

Решетилівська гімназія

24

3

Кошова В.М.

5.

Мусієнко Сергій

Жовтневий НВК

20

Юркевич Н.В.

6.

Приходько Віталій

Калениківська спец.школа І-ІІІ ст.

11

Каленчук В.П.

11 клас

1.

Олифіров Владислав

Решетилівська гімназія

22

Горбач Т.В.

2.

Беркута Владислав

Решетилівська гімназія

22

Горбач Т.В.

3.

Срібний Ян

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

36

2

Олексенко К.О.

4.

Калініченко Тетяна

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

Шарай Н.О.

5.

Тарасенко Руслан

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

25

Хорошун Н.М.

6.

Домненко Павло

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

24

Найко В.В.

7.

Супрун Оксана

Жовтневий НВК

30

3

Кокоза Н.К.

8.

Бабич Олег

Жовтневий НВК

20

Кокоза Н.К.

9.

Комлєв Дмитро

Калениківська спец.школа І-ІІІ ст.

38

2

Каленчук В.П.

10.

Бука Сніжана

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

28

Калашникова Т.І.