ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад

з математики,

2010-2011 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Школа

К-сть балів

Місце

Вчитель

6 клас

1.

Савеля В.

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

21,7

2

Самойлова І.В.

2.

Каленчук Ю.

Калениківська ЗОШ І-ІІІ ст.

12,6

4

Муліка К.Ф.

3.

Коп’як О.

Решетилівська гімназія

33,25

1

Мовчан Т.В.

4.

Мацак Р.

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9,8

5

Нагірна І.І.

5.

Цилюрик М.

М’якеньківська ЗОШ І-ІІ ст.

4,9

9

Нестеренко Л.В.

6.

Орос В.

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

8,4

7

Вініченко В.І.

7.

Крус А.

Лобачівська ЗОШ І-ІІ ст.

8,4

7

Деньга В.М.

8.

Палієнко В.

Лобачівська ЗОШ І-ІІ ст.

8,4

7

Деньга В.М.

9.

Серьожкіна В.

Жовтневий НВК

6,3

8

10.

Коба Д.

Потічанська ЗОШ І-ІІ ст.

14,7

3

Подробаха А.В.

11.

Переходько Д.

Решетилівська гімназія

9,1

6

Мовчан Т.В.

12.

Гончар О.

Решетилівська гімназія

12,6

4

Мовчан Т.В.

13.

Логвиненко А.

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

12,6

4

Самойлова І.В.

14.

Конотоп В.

Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.

9,1

6

Кісіль Т.В.

15.

Шулик Л.

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

6,3

8

Кучевський М.І.

7 клас

1.

Федорченко В.

Лобачівська ЗОШ І-ІІ ст.

2,1

11

Деньга В.М.

2.

Колотій І.

Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст.

3,5

9

Шумейко Г.В.

3.

Кошкалда С.

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст.

18,2

1

Малиш О.Я.

4.

Мудрик Є.

Калениківська ЗОШ І-ІІІ ст.

12,6

6

Новохатка Л.М.

5.

Бабенко С.

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

5,6

8

Тютюнник І.І.

6.

Пасічний Р.

Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.

2,8

10

Кісіль Т.В.

7.

Максимов І.

Решетилівська гімназія

9,1

7

Шаповал В.П.

8.

Сахно М.

Решетилівська гімназія

16,1

2

Шаповал В.П.

9.

Яресько В.

Решетилівська гімназія

15,4

3

Шаповал В.П.

10.

Коп’як В.

Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст.

2,1

11

Шумейко Г.В.

11.

Москаленко А.

Решетилівська гімназія

5,6

8

Шаповал В.П.

12.

Плешинець Я.

Жовтневий НВК

9,1

7

Бондаренко І.А.

13.

Журавель В.

Жовтневий НВК

12,95

5

Бондаренко І.А.

14.

Легкий І.

Решетилівська гімназія

13,65

4

Шаповал В.П.

8 клас

1.

Оренбургська М.

Решетилівська гімназія

7,7

7

Сливка Н.В.

2.

Таранюк А.

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

3,5

9

Сало Г.І.

3.

Хаірбекова Е.

Глибокобалківська ЗОШ І-ІІ ст.

3,5

9

Лисяк І.М.

4.

Писаренко А.

Жовтневий НВК

3,5

9

Городніченко В.Д.

5.

Йова М.

Жовтневий НВК

2,8

10

Городніченко В.Д.

6.

Коломієць О.

Кукобівська ЗОШ І-ІІ ст.

14,35

4

Пов’якало Т.О.

7.

Бабенко Л.

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

18,4

2

Самойлова І.В.

8.

Мальцев М.

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст.

11,9

5

Малиш О.Я.

9.

Іванець О.

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст.

10,5

6

Малиш О.Я.

10.

Хащівська А.

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

10,15

6

Кулик І.М.

11.

Горбулінський Д.

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

19,25

1

Андрійко Л.А.

12.

Пивовар Ю.

Решетилівська гімназія

11,9

5

Сливка Н.В.

13.

Басаман К.

Решетилівська гімназія

14,7

30

Сливка Н.В.

14.

Кулик Т.

Решетилівська гімназія

11,9

5

Сливка Н.В.

15.

Рудяк О.

Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст.

4,9

8

Шумейко Г.В.

9 клас

1.

Тараненко Л.

Решетилівська гімназія

13,65

3

Мовчан Т.В.

2.

Миколаєнко Т.

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст.

9,8

8

Малиш О.Я.

3.

Гаринець С.

Шамраївська ЗОШ І-ІІ ст.

9,1

9

Зубко Л.В.

4.

Піщанська Т.

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

8,4

10

Кулик І.М.

5.

Усік О.

Федівська ЗОШ І-ІІІ ст.

16,1

3

Кучевська М.І.

6.

Дідківська В.

Решетилівська гімназія

10,85

7

Мовчан Т.В.

7.

Демулявська Н.

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9,8

8

Тютюнник І.І.

8.

Грицюта Н.

Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.

4,9

11

Шумейко Т.В.

9.

Бондаренко Л.

Жовтневий НВК

17,15

2

Бондаренко І.А.

10.

Купрієнко В.

Жовтневий НВК

11,9

6

Бондаренко І.А.

11.

Деньга Ю.

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

2,8

13

Калініченко С.Г.

12.

Рукавиця А.

Решетилівська гімназія

23,45

1

Мовчан Т.В.

13.

В’язовський Я.

Решетилівська гімназія

12,95

5

Мовчан Т.В.

14.

Мітаєв М.

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

4,2

12

Ромась О.В.

10 клас

1.

Рафальський С.

Решетилівська гімназія

31,5

1

Чуприна Л.А.

2.

Солтис В.

Решетилівська гімназія

5,6

7

Чуприна Л.А.

3.

Бондаренко В.

Решетилівська гімназія

5,6

7

Чуприна Л.А.

4.

Харченко В.

Решетилівська гімназія

9,1

4

Чуприна Л.А.

5.

Деньга А.

Решетилівська гімназія

6,3

6

Чуприна Л.А.

6.

Лапка Ю.

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

17,15

2

Кулик І.М.

7.

Буколов М.

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

2,8

8

Шулик В.Ф.

8.

Полянський В.

Решетилівська гімназія

8,05

5

Чуприна Л.А.

10.

Житник О.

Жовтневий НВК

11,2

3

Бондаренко І.А.

11 клас

1.

Бондар В.

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

7,35

5

Нагірна І.І.

2.

Калініченко Т.

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

2,1

10

Калініченко С.Г.

3.

Доменко П.

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

3,3

9

Шулик В.Ф.

4.

Лапа В.

Решетилівська гімназія

10,15

3

Ігнатенко К.М.

5.

Шулик Ю.

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

5,6

7

Шулик В.Ф.

6.

Чугуй Н.

Жовтневий НВК

6,3

6

Бандура Н.М.

7.

Артюхов О.

Решетилівська гімназія

11,2

2

Ігнатенко К.М.

8.

Комлєв Д.

Калениківська ЗОШ І-ІІІ ст.

5,6

7

Новохатка Л.М.

9.

Беркута В.

Решетилівська гімназія

9,45

4

Ігнатенко К.М.

10.

Білоус О.

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

4,9

8

Кулик М.І.

11.

Новосядлий І.

Решетилівська гімназія

21

1

Ігнатенко К.М.