ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад

з української мови та літератури,

2010-2011 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові учня

Школа

К-сть балів

Місце

Вчитель

7 клас

1.

Бабенко Станіслав

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

22,5

7

Горбань Л.А.

2.

Черкун Владислав

Решетилівська гімназія

13

10

Ребрик Л.М.

3.

Обриньба Анастасія

Першолиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

13,5

9

Барна Л.М.

4.

Василенко Антон

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

26

5

Куцевол С.Б.

5.

Куцевол Сергій

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

34

1

Куцевол С.Б.

6.

Сахно Микола

Решетилівська гімназія

22

8

Терещенко Н.Є.

7.

Максимів Ігор

Решетилівська гімназія

27

4

Терещенко Н.Є.

8.

Рог Анастасія

Решетилівська гімназія

23

6

Ребрик Л.М.

9.

Плешенець Яна

Жовтневий НВК

33

2

Дударєва Т.І.

10.

Набок Каріна

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

32

3

Терещенко І.Г.

8 клас

1.

Новицька Дарина

Решетилівська гімназія

36

6

Клюка С.О.

2.

Хаірбекова Ельзара

Глибокобалківська ЗОШ І-ІІ ст.

22,5

14

Непийпа І.М.

3.

Кузьменко Альона

М’якеньківська ЗОШ І-ІІ ст.

7

15

Прокопенко М.О.

4.

Нехворосна Альона

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

31

9

Хлистун О.М.

5.

Удод Яна

Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст.

36

6

Паламар Т.І.

6.

Рак Оксана

Решетилівська гімназія

40

4

Клюка С.О.

7.

Потоцька Надія

Лобачівська ЗОШ І-ІІ ст.

30

10

Антонець Л.В.

8.

Нагірна Дарина

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

27,5

11

Німець Н.М.

9.

Філіп Микола

Пащенківська ЗОШ І-ІІ ст.

41

3

Двірник В.Л.

10.

Медведська Анастасія

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

46

1

Каленіченко Н.В.

11.

Болюбаш Євгенія

Решетилівська гімназія

37

5

Клюка С.О.

12.

Матюшенко Ніна

Кукобівська ЗОШ І-ІІ ст.

23,5

13

Дроботенко А.О.

13.

Доля Анастасія

Жовтневий НВК

32

7

Коновська А.Г.

14.

Кабак Оксана

Жовтневий НВК

31,5

8

Коновська А.Г.

15.

Рудяк Олександр

Колотіївська ЗОШ І-ІІ ст.

40

4

Паламар Т.І.

16.

Безкоровайний Микола

Новомихайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

25

12

Андрійко Н.І.

17.

Йова Маргарита

Жовтневий НВК

42

2

Коновська А.Г.

9 клас

1.

Миколенко Олександр

М’якеньківська ЗОШ І-ІІ ст.

23

18

Прокопенко М.О.

2.

Пустовар Анастасія

Федіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

33,5

13

Кошова Л.І.

3.

Єфанів Андрій

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

39

10

Москівець

4.

Кориневич Наталія

Друголиманьска ЗОШ І-ІІІ ст.

30

15

Філонич В. М.

5.

Руслана

Решетилівська гімназія

38,5

11

Клюка С.О.

6.

Онуфрієнко Тетяна

Решетилівська гімназія

28

17

Клюка С.О.

7.

Джерипа Марія

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

62

2

Куцевол С.Б.

8.

Зубрицька Тетяна

Пащенківська ЗОШ І-ІІ ст.

29,5

16

Двірник В.Л.

9.

Курінна Юлія

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст.

50

6

Романець А.О.

10.

Кузьменко Альона

Новомихайлівська ЗОШ І-ІІ ст.

35

12

Андрійко Н.І.

11.

Хатько Вікторія

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

53

5

Німець К.М.

12.

Бутенко Анастасія

Піщанська ЗОШ І-ІІ ст.

33

14

Станко Л.О.

13.

Глушич Юлія

Решетилівська гімназія

44

8

Клюка С.О.

14.

Тараненко Людмила

Решетилівська гімназія

41

9

Клюка С.О.

15.

Дідківська Владислава

Решетилівська гімназія

60

3

Клюка С.О.

16.

Черкун Людмила

Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.

53

5

Бережна Л.М.

17.

Миколаєнко Тетяна

Шилівська ЗОШ І-ІІ ст.

44,5

7

Кошкалда Л.В.

18.

Остапенко Юлія

Решетилівська гімназія

82

1

Клюка С.О.

19.

Федій Інна

Жовтневий НВК

56,5

4

Йова О.П.

20.

Зінченко Оксана

Жовтневий НВК

44

8

Йова О.П.

10 клас

1.

Тищенко Юлія

Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.

34,5

6

Хлистун О.М.

2.

Срібна Аліна

Малобакайська ЗОШ І-ІІІ ст.

42

4

Москівець Л.П.

3.

Калініченко Марина

Решетилівська гімназія

39,5

5

Журілова Н.Г.

4.

Тесленко Антоніна

Решетилівська гімназія

45

3

Пархоменко В.В.

5.

Полянський Владислав

Решетилівська гімназія

45

3

Пархоменко В.В.

6.

Губарев Андрій

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

32

7

Станко Л.О.

7.

Дзигар Ярослава

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

53,5

1

Куцевол С.Б.

8.

Білай Марина

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

49

2

Куцевол С.Б.

9.

Талісман Віктор

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

49

2

Романець А.О.

11 клас

1.

Калініченко Тетяна

Друголиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

26

10

Маценко Ю. М.

2.

Рикунова Юлія

Першолиманська ЗОШ І-ІІІ ст.

20

13

Шинкаренко С.А.

3.

Головко Дмитро

Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

29

9

Романець А.О.

4.

Бондар Вікторія

Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

56,5

1

Педенко С.В.

5.

Мащенко Людмила

Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.

46,5

2

Куцевол С.Б.

6.

Сень Марина

Решетилівська гімназія

37,5

6

Пархоменко В.В.

7.

Білоус Олександр

Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.

24,5

12

Станко Л.О.

8.

Сутула Володимир

Решетилівська гімназія

25

11

Пархоменко В.В.

9.

Новосядлий Ігор

Решетилівська гімназія

35,5

8

Пархоменко В.В.

10.

Комлєв Дмитро

Калениківська спец.школа І-ІІІ ст.

37

7

Супрун О.В.

11.

Лобода Марія

Жовтневий НВК

39,5

5

Дударєва Т.І.

12.

Коваленко Наталія

Жовтневий НВК

46

3

Дударєва Т.І.

13.

Черун Оксана

Решетилівська гімназія

41

4

Пархоменко В.В.