Повернутися
Жовневий дитячий садок
"Барвінок"

Повна офіційна назва:
Жовтневий дитячий садок «Барвінок»
Жовтневої сільської ради
Решетилівського району
Полтавської області 

Поштова адреса: 38413 Україна, Полтавська область, Решетилівський район,
с. Жовтневе, вул. Свердлова,4.

Рік заснування: 1985 р.

Завідуюча ДНЗ: Славко Ольга Олександрівна
Тел.: (05363) 9-54-90  
Кількість працівників: 24 особи
Педпрацівників: 10 осіб, з них мають вищу педагогічну освіту – 5 осіб Вищу категорію – 1, ІІ категорію – 2, спеціалісти – 7 Звання «Старший вихователь» - 2 особи. В ДНЗ також працюють вихователь – методист, практичний психолог, медсестра.
Кількісний склад дітей – 90 чол.,
Кількість груп: 5, з них 4 садові групи і 1 група шестирічок (1 клас).

Девіз закладу: Здоров’я дитини – багатство родини!   Здоров’я народу – багатство країни! 

   В дошкільному закладі створені умови для комфортного перебування дітей: світлі і просторі групові кімнати, що обладнані згідно санітарно – гігієнічних вимог, медичний кабінет, музична та спортивна зали, кімната психологічного розвантаження, міні – стадіон з футбольним та волейбольним полями, бігова доріжка, природна екологічна стежина «Зелений дивосвіт», ігрові майданчики.   
   Напрями роботи ДНЗ:
  • Фізкультурно – оздоровча робота
    Наша мета: збереження і зміцнення дитячого здоров’я, виховання свідомого ставлення дітей до свого здоров’я, створення здоров’язберігаючого та здоров’яформуючого середовища. Педагогічним колективом складено перспективний план роботи щодо профілактики та оздоровлення дітей, що включає в себе вживання дітьми упродовж року вітамінів, фітотерапія, полоскання горла, ароматерапія, кварцування групових кімнат, загартування дитячого організму. Педагоги активно використовують у своїй діяльності нетрадиційні методи: казкотерапія, музикотерапія, психогімнастику, оздоровчі хвилинки, імунну гімнастику, точковий масаж тощо.
  • Взаємодія дошкільного закладу з сім’єю
    Педколектив ДНЗ активно залучає батьків до процесу навчання та виховання дітей. Систематично проводяться Дні відкритих дверей, батьківські збори, конференції, Дні добрих справ, родинні свята, зустрічі за круглим столом, спільні спортивні свята. Комплексне анкетування дає змогу виявити потреби батьків в освітніх і оздоровчих послугах для вихованців ДНЗ. Стали традиційними виставки спільних батьківських і дитячих робіт з природного матеріалу, іграшки з покидькового матеріалу, іграшки на Новорічну ялинку. Започатковано роботу батьківської музичної вітальні, присвяченої Дню дошкілля. Декілька років поспіль працює батьківський клуб «Порада» за напрямами: клуб «Майбутній першокласник», «Школа здоров’я», «Відверто і вголос». Виготовлення сімейних альбомів «Наші традиції», «Дозвілля в сім’ї», родинного дерева, сімейних газет, згуртовує і здружує родину, а театралізовані вистави з участю батьків та дітей є невичерпним джерелом творчості та сприяє розвитку креативу.
   Впровадження новітніх педтехнологій «Театр фізичного розвитку» М.Єфіменка, «Розвиток творчих здібностей у дітей» та кольоротерапія Л.Шульги, «Сходинки до творчості» Б.Нікітіна, оздоровчі педтехнології Н.Денисенко, ігромайстерня М.Шутя, програми «Крок за кроком», ТРВЗ, прогресивних ідей С.Русової, В.Сухомлинського, М.Монтессорі дає змогу підвищити якість дошкільної освіти.  
   Досвід роботи педагогічного колективу ДНЗ, занесений до районної картотеки:
«Виховання дошкільників на традиціях та історії українського народу» (загально садовий досвід)
Досвіди роботи вихователів, які мають звання «Старший вихователь»:
«Співпраця дитячого садка і родини щодо зміцнення здоров’я дітей» (вихователь Торкаєнко С.М.)
«Організація педагогічного процесу в різновіковій групі дошкільного навчального закладу» (вихователь Черкун Н.А.)
Методичні посібники: (з досвіду роботи)
«Логіко – математичний розвиток дошкільників» (вихователь Черкун Н.А.)
«Розвиток креативності дошкільнят засобами образотворчого мистецтва» (вихователь Йова Н.М.)
«Мовленнєвий розвиток дошкільнят» (вихователь Верьовкіна О.В.)
Збірка «Сценарії свят та розваг» (музичний керівник Лобач О.П.)

***
Їдальня

***
Спорт

***
Відпочинок

***
Майданчик

***
Творчість

***
Читання

***
Великоднє свято

"Свято печеної картоплі"

***