Головна » 2007 » Жовтень » 9 » За досвідом до сусідів
16:28
За досвідом до сусідів
Кінець вересня подарував нам приємну подію в педагогічному житті - творчу поїздку учителів іноземної мови району до Новосанжарського НВК.
В програмі зустрічі перегляд уроків з англійської мови у 5 та 11 класах , які провели учителі Зімовець Ю.М та Сіврюк О.М., майстер-клас у Заслуженого учителя України, учителя-методиста Мороз В.А.
Ми відзначили високий рівень використання сучасних методичних модифікаційї, раціоналізацію прийомів і методів навчання. Вражає справжній дитячий інтерес, захоплення предметом, блискучі знання майже в усіх учнів, артистичні здібності, вміння виступати перед аудиторією.
Педагогіка співробітництва в Новосанжарському НВК забезпечує творчий розвиток кожного учня на основі їх індивідуальних здібностей. Багато спільних проектів на різні теми англійською мовою, підготовлені учнями та вчителями закладу, спрямовані на те, щоб сформувати особистість, свідомого громадянина демократичного суспільства. Багатьма своїми здобутками поділилася з нами Валентина Андріївна. Головне, на думку В.А.Мороз, дитина повинна навчитись виражати своє «Я».
Відвідали також і шкільний музей освіти. Бажаємо новосанжарським колегам подальших успіхів, творчого окрилення та сімейних гараздів!Переглядів: 882 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0