Головна » 2008 » Листопад » 24 » Обласний семінар директорів та методистів центрів туризму
11:24
Обласний семінар директорів та методистів центрів туризму
18 листопада районний центр туризму і краєзнавства приймав учасників обласного семінару директорів та методистів районних та міських центрів туризму. В ньому взяли участь колеги з Полтави, Лубен, Миргорода, Кобеляк, Пирятина, Хорола, Машівки. Учасники семінару ознайомилися із системою навчально-виховної, організаційно-масової та інформаційно-методичної роботи Решетилівського центру туризму і краєзнавства.
Незабутні враження залишилися в гостей від знайомства з розвитком художніх промислів Решетилівщини. Екскурсійний маршрут «В гості до решетилівських майстрів» нікого не залишив байдужим. Адже всюди – і в музеї та навчальних майстернях художнього ліцею, і в районному краєзнавчому музеї, Художній галереї, Решетилівській майстерні художніх промислів та підприємстві «Решетилівська вишиванка «Іній» можна було наочно переконатися, що Решетилівка була і залишається одним із найвідоміших центрів художніх промислів в Україні.
Надзвичайно цікавими були презентація робОбласний семінар туристівоти гуртків «Стежинами рідного краю», «Дивоцвіт», «Мова», «Рукодільниця», туристського гуртка Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника та відвідання кімнати-музею Почесних громадян Решетилівщини «Решетилівські обрії». Керівник музею Ширшова Н.О. разом зі своїми вихованцями розкрили власні набутки краєзнавчо-дослідницької роботи. Директор обласного центру туризму і краєзнавства Комісар С.В. вручив грамоту Українського державного центру туризму і краєзнавства пошуковому загону «Стежинами рідного краю» (керівники Ширшова Н.О. та Гончар Н.В.) – переможцю всеукраїнського етапу туристсько-краєзнавчої експедиції «Краса і біль України» та додав, що на вихованців загону чекає путівка у Всеукраїнський табір туристського активу (с. Осій Закарпатської області).
Вразили учасників семінару і відвідини Жовтневого НВК, який нещодавно відсвяткував 50-річчя. У створеному за сучасними вимогами музеї історії освіти закладу гості переконалися у високому рівні пошуково-краєзнавчої та туристської роботи, що протягом не одного десятиліття проводиться у Жовтневому НВК. Також, гості переглянули фрагмент відкритого заняття гуртка «Пішохідний туризм» районного центру туризму і краєзнавства, що діє при школі, яке провів нещодавній випускник, а нині вже керівник гуртка РЦТКум Зимогляд Є.В.Переглядів: 1001 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 5.0/1