Головна » 2011 » Березень » 21
11 березня 2011 року у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України пройшла презентація системи «Електронний вступ - 2011».
Презентували систему віддаленої подачі заяв абітурієнтами на вступ до вищого навчального закладу Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник та розробники проекту.
На захід також були запрошені секретар приймальної комісії Київського національного економічного університету Солодковський Юрій Мечеславович, який у якості консультанта брав участь у розробці системи та одинадцятикласники школи-гімназії N191 м. Києва: Андрієнко Катерина, Волотек Аліна та Морозов Михайло, які мали можливість познайомитись з системою у тестовому режимі.
Суть ідеї та завдання системи «Електронний вступ», як зазначив Міністр, полягають у тому, щоб вступник за допомогою мережі Інтернет мав змогу надіслати до обраних вищих навчальних закладів свою електронну заяву на вступ та взяти участь у конкурсному відборі вищого навчального закладу не виїжджаючи до п ... Читати далі »
Переглядів: 581 | Додав: rvo-resh | Дата: 21.03.2011 | Рейтинг: 0.0/0