Головна » 2011 » Квітень » 04
У Концепції загальної середньої освіти зазначається, що „освітніми результатами початкової школи є повноцінні мовленнєві, читацькі... уміння і навички...”
Як бачимо, на першому місці серед інших умінь і навичок, яких повинні набути молодші школярі за час навчання у початковій школі, є комунікативні (мовленнєві) уміння і навички. Це ще раз свідчить про те, що комунікативний розвиток був і залишається важливою умовою успішного навчання учнів початкових класів.
Розгляд цього питання і було винесено на засідання районного методичного об’єднання вчителів 2 класів, яке проходило на базі Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Практична частина засідання передбачала відвідування уроку розвитку зв’язного мовлення в 2 класі з теми «Весна –чарівниця. Складання казки про пролісок» (вчитель Бобошко Світлана Миколаївна). Ефективно використовуючи методи і прийоми навчання, вчитель провела урок на високому методичному рівні. Крім того, Світлана Миколаївна познайомила присутніх з власними напрацюванн ... Читати далі »
Переглядів: 641 | Додав: rvo-resh | Дата: 04.04.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 25.06.10 р. (протокол № 6/1-19) та з метою вдосконалення організації проведення і популяризації всеукраїнського конкурсу «Учитель року» створено сайт «Всеукраїнський конкурс «Учитель року»: www.ur.iitzo.gov.ua
Переглядів: 455 | Додав: rvo-resh | Дата: 04.04.2011 | Рейтинг: 0.0/0

31 березня 2011року на базі Решетилівської ЗОШ І-ІІ ст. та Решетилівської гімназії ім. І.Л.Олійника пройшло третє засідання районного методичного об’єднання учителів світової літератури та російської мови. Темою цього засідання був "Творчий звіт учителя про роботу за міжатестаційний період". Звітувалися перед колегами учителі, які атестуються у 2011році: Плахтій А.М. (Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Спригіна Л.І. (Сухорабівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Дяченко Т.О., Киф’юк С.М. (Решетилівська гімназія), Москівець С.В. (Решетилівська ЗОШ І-ІІ ст.). Кожен з них підготував комп’ютерні презентації.

Також члени РМО відвідали відкритий урок в учителя Решетилівської ЗОШ І-ІІ ст. Москівець С.В. у 6 класі з теми «Романтика пригод у романах Ж.Верна та Р.Стівенсона». Після проведеного самоаналізу та аналізу уроку учителі розділися на групи і змоделювали інший варіант уроку з даної теми по етапах уроку.
Переглядів: 1115 | Додав: rvo-resh | Дата: 04.04.2011 | Рейтинг: 0.0/0