Головна » 2013 » Серпень » 16

Велика літня «перерва» у школярів – це період зміцнення  здоров`я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод.

На базі відпочинку біля с. Каленики  нашого району четвертий рік поспіль, а цьогоріч з 11 по 24 червня, працював спортивно-туристський табір «Літня школа туризму «Горизонт» районного центру туризму  і  краєзнавства  (начальник О.В.Карамушка). Вихованці туристських гуртків зібралися в одній із наймальовничіших місцин рідного краю на березі річки-красеня Псел, щоб закріпити здобуті в туристсько-краєзнавчих гуртках теоретичні знання і практичні вміння.

... Читати далі »

Переглядів: 509 | Додав: rvo-resh | Дата: 16.08.2013 | Рейтинг: 0.0/0

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України ВІКТОРА ФЕДОРОВИЧА ЯНУКОВИЧА «Діти – майбутнє України» щодо започаткування літніх шкіл для обдарованих дітей відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації інформує.

У 2012 році в с. Потоки  Кременчуцького району введено в дію навчально-оздоровчий комплекс «Ерудит»  при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А.С.Макаренка. Комплекс створений на виконання доручення Президента України з метою  оздоровлення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та обдарованих дітей за різними освітніми напрямами підготовки до предметних олімпіад і конкурсів. У закладі здійснюється цілорічне навчання, проводяться тренувальні збори для учасників олімпіад з базових дисциплін та конкурсів-захистів Малої академії наук України, які поєднуються з  повноцінни ... Читати далі »

Переглядів: 751 | Додав: rvo-resh | Дата: 16.08.2013 | Рейтинг: 0.0/0