Головна » 2013 » Серпень » 29

На початку нового навчального року у відділі освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації проведено нараду з директорами загальноосвітніх навчальних закладів району щодо результатів підготовки до нового навчального року, проаналізовано роботу в 2012-2013 навчальному році.

Відповіднодо Положення про рейтингову систему оцінки організації та результативності діяльності навчальних закладів Решетилівського району в 2012-2013 навчальному році, за результатами експертної оцінки оголошено переможців серед навчальних закладів І-ІІІ ступенів.

Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Зінченко також повідомив, що на ... Читати далі »

Переглядів: 401 | Додав: rvo-resh | Дата: 29.08.2013 | Рейтинг: 0.0/0

28 серпня 2013 року на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника та Решетилівської ЗОШ І ступеня відбулися секційні засідання серпневої конференції педагогічних працівників Решетилівського району. В цей день активно працювала 21 секція, в роботі яких взяли участь учителі-предметники загальноосвітніх навчальних закладів району.

Широке коло питань, що розглядалося на засіданнях охоплювало питання Національної стратегії розвитку освіти України на період до 2021 року, реалізації нового Державного стандарту, забезпечення надання якісних освітніх послуг, ефективності управлінської та методичної діяльності, актуальні питання учителів відповідного фаху. На зустрічах було здійснено аналіз діяльності районних методичних комісій учителів-пре ... Читати далі »

Переглядів: 544 | Додав: rvo-resh | Дата: 29.08.2013 | Рейтинг: 0.0/0