Головна » Архів новин
  Напередодні Новорічних свят, а саме 28грудня, відбувся традиційний районний учнівський конкурс науково-дослідницьких робіт по лінії Малої академії наук. Цього року він проводився вже п’ятнадцятий раз. Учасниками були 19 учнів із 9 шкіл району по 11 секціях.
  Високу активність, зацікавленість цим видом діяльності виявляють щорічно учні та учителі Малобакайської ЗОШ І-ІІІст.: цього року від них було 4 учасники конкурсу. Чотири роботи готували на конкурс учні разом із своїми науковими керівниками Жовтневого НВК, Решетилівської гімназії, два учасники – із Демидівської ЗОШ І-ІІІст., по одному - із Калениківської, Сухорабівської, Плосківської, Федіївської, Першолиманської шкіл. Найчисельнішою була секція біологічного спрямування (7 учасників), по 3 учасники в секціях математичного, історичного, філологічного напрямків, 2 – в секції мистецтвознавства, 1 – з географії. Теми, обрані цього року, цікав ... Читати далі »
Переглядів: 923 | Додав: rvo-resh | Дата: 06.01.2011 | Рейтинг: 0.0/0

Переглядів: 489 | Додав: rvo-resh | Дата: 30.12.2010 | Рейтинг: 0.0/0

  Сьогодні ми по-іншому дивимось на себе, на події, що відбуваються в нашій країні та в цілому світі. Змінився погляд на освіту: стають звичними методики, які раніше здавались передовими, по-іншому викладаються предмети, основи яких видавались непорушними. Однак, незмінним залишилось відношення вчителя до своєї роботи та учнів.
  Саме через учителя реалізується державна політика, спрямована на зміцнення інтелектуального і духовного потенціалу нації, розвитку вітчизняної культури, науки і техніки, збереження і примноження культурної спадщини.
  Участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» до­зволяє вчителю якнайкраще продемонструвати свій фахо­вий рівень, загальну культуру та педагогічний досвід. Цей загальнодержавний захід спрямований на виявлення та під­тримку творчої праці педагогічних працівників, підвищен­ня їхньої професійної майстерност ... Читати далі »
Переглядів: 1051 | Додав: rvo-resh | Дата: 30.12.2010 | Рейтинг: 0.0/0

    23 грудня 2010 року відбулося виїзне засідання районного методоб’єднання учителів історії в Малобакайській ЗОШ І-ІІІ ст.
    Для гостей учні школи провели екскурсії до музею старожитностей, залу вишивальниць та виставки історичного краєзнавства. Вчитель Міхно Світлана Іванівна підготувала урок-практикум в 10 класі по темі «Культура і духовне життя в УРСР в умовах НЕПу». Учасники усного журналу по темі «Моє село – моя колиска» познайомили з історією розвитку села Малий Бакай від найдавніших часів до сучасності. Слід зазначити, що в ході підготовки до усного журналу були використані матеріалі, які зібрали учні школи під керівництвом вчителів Олексенко К.О. та Міхно С.І. в ході екскурсійно-краєзнавчих експедицій і які узагальнено в учнівських наукових роботах МАН. Вчителі відзначили, що така форма роботи сприяє вихованню в учнів активної життєвої позиції та любові до рідного краю.
... Читати далі »
Переглядів: 406 | Додав: rvo-resh | Дата: 25.12.2010 | Рейтинг: 0.0/0

   «На трьохсотій версті од Києва нітиться серце, священнодіє світ: за горбами, мов хто розсипав на рушнику біле зерно, занамистилася, розтрусила хати моя Решетилівка, пустила на хвилю Говтви верб’яну красу…Немає та й не може бути країни, поетичнішої за Решетилівку, немає милішого села», ці поетичні і неповторні рядки пройняті безмірною синівською любов’ю до своєї батьківщину увіковічнив у повісті-есе «Решетилівка» Олексій Дмитренко.
   В листопаді минула річниця, відколи відійшов у вічність наш славний земляк-письменник, лауреат Національної премії ім.Тараса Шевченка, Почесний громадянин Решетилівщини Олексій Максимович Дмитренко. У Решетилівській гімназії ім.І.Л.Олійника пройшов вечір пам’яті «Поверни мене, доле…», присвячений митцю. Дійство відбулося у літературній вітальні письменників краю «Рід ... Читати далі »
Переглядів: 2085 | Додав: rvo-resh | Дата: 30.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Нещодавно в моєму житті сталася хвилююча подія: я була запрошена на презентацію двомовного видання віршів Р.Бернза, геніального поета Шотландії, видатного художника слова. 

Презентація відбувалася у Національному музеї друкарства та книги на території Києво-Печерської Лаври. Я насолоджувалася кожною миттю заходу, який був бездоганно організований укладачами цього унікального видання Пітером Кормилом, шотландцем українського походження, членом асоціації «Друзі Шотландії» та учителем Київської гімназії №56, талановитим перекладачем, великим ентузіастом Ганною Дикою.
Презентація книги «Роберт Бернз. Вибране» проводилася у формі музичного вечора з читанням віршів видатного поета шотландською, англійською та українськими мовами. Професор Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, перекл ... Читати далі »
Переглядів: 724 | Додав: rvo-resh | Дата: 16.11.2010 | Рейтинг: 0.0/0

Шановні освітяни!
  Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
  Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
  Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
  Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

З повагою начальник ... Читати далі »
Переглядів: 1397 | Додав: rvo-resh | Дата: 30.09.2010 | Рейтинг: 0.0/0

З 3 по 6 вересня у сосновому борі поблизу села Фрунзівка пройшов І-ий районний туристський зліт учнівської молоді пам’яті спеціаліста відділу освіти Решетилівської райдержадміністрації, педагога, ентузіаста туристської справи, уродженця села Фрунзівка Василя Григоровича Маценка, чиє життя раптово і несподівано обірвалося два роки тому. У зльоті взяли участь 15 шкільних туристських команд середньої та старшої вікових груп.
   Першого дня пройшли особисто-командні змагання з техніки пішохідного туризму серед хлопців та дівчат. Переможцями та призерами в них стали Кулик Руслан, Мордик Сергій, Йова Владислав, Кубракова Оксана та Колосова Діана (всі з Жовтневого НВК), Бабенко Андрій (Решетилівська гімназія), Тиренко Марія, Кухта Максим (Друголиманська школа) та Гнітько Ру ... Читати далі »
Переглядів: 636 | Додав: rvo-resh | Дата: 13.09.2010 | Рейтинг: 5.0/1

    Нетрадиційно пройшло серпневе засідання районного методичного об’єднання вчителів трудового навчання Решетилівського району Полтавської області.  Розпочалося воно презентацією-захистом творчих робіт учнів – проектів. На рівні сучасних вимог провели захист проектів учениця 11 класу Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника Аліна Москівець -«Весільний рушник» (вчитель Золотарьова О.О.), учні 10 класу Жовтневого НВК Олексій Житник – «Виготовлення табурета» , Сергій Пустовар – «Виготовлення декоративних підставок» (вчитель Павлюк М.П.) , учениця 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.ім. Л.М.Дудки Тетяна Піщанська - «Макраме села»(вчитель Ковалевич К.В.). Достойні проекти представили на виставку переважна більшість загальноосвітніх навчальних закладів району.
Переглядів: 2169 | Додав: rvo-resh | Дата: 06.09.2010 | Рейтинг: 5.0/1

1 дзвоник Шамраївська ЗОШ І-ІІ ст.Дорогі учні, педагоги, батьки!

Від усього серця вітаю вас із Днем знань!

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Я глибоко вірю, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вч ... Читати далі »

Переглядів: 757 | Додав: rvo-resh | Дата: 27.08.2010 | Рейтинг: 0.0/0

« 1 2 ... 37 38 39 40 41 42 »