Головна » Архів новин
Дорогі учні, освітяни, батьки!

nullПрийміть наші найщиріші вітання з Днем знань та початком нового 2009-2010 навчального року!

Першого вересня на шкільних подвір’ях лунає веселий передзвін, який сповіщає про початок нового навчального року.  

Сьогодні, як ніколи, українське суспільство потребує освічених і духовно багатих особистостей. Майбутнє України – за шкільними партами, в студентських аудиторіях і на дитячих майданчиках. А щоб здійснилися сміливі плани і справдились заповітні мрії наших юних громадян, в державі створюються умови для отримання якісної освіти.

Шановні педагоги, ви заслужили найвищої пошани і любові, бо робите все, аби юні громадяни стали справжніми людьми – мудрими, працьовитими, чесними.

Юні друзі! Крокуйте в країну знань з вірою в себе, свою країну і свій нар ... Читати далі »
Переглядів: 795 | Додав: rvo-resh | Дата: 31.08.2009 | Рейтинг: 0.0/0

27 лютого для підведення підсумків пошукової роботи в актовій залі Решетилівської початкової школи на традиційний районний зліт юних краєзнавців та активістів шкільних музеїв зібралися найактивніші юні дослідники та їх наставники. У зльоті, який проводив районний центр туризму і краєзнавства, взяли участь 32 представники 16 пошукових загонів із 13 шкіл району, які полюбляють мандрувати стежинами рідного краю, вивчати його природу, історичне минуле, народні традиції, звичаї та обряди, знайомляться із сучасним життям земляків.
На урочистому відкритті зльоту директор центру туризму і краєзнавства О.В.Карамушка вручив грамоти переможцям та лауреатам районних етапів краєзнавчих експедицій «Україна вишивана», «Краса і біль України» та Всеукраїнського просвітницько-патріотичного конкурсу вчинених дій щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років «Голодомор 1932-1933 років. Пам’ять народу».

Директор районного краєзнавчого музею Ю.М.Кіс ... Читати далі »
Переглядів: 1409 | Додав: rvo-resh | Дата: 10.03.2009 | Рейтинг: 5.0/2

18 листопада районний центр туризму і краєзнавства приймав учасників обласного семінару директорів та методистів районних та міських центрів туризму. В ньому взяли участь колеги з Полтави, Лубен, Миргорода, Кобеляк, Пирятина, Хорола, Машівки. Учасники семінару ознайомилися із системою навчально-виховної, організаційно-масової та інформаційно-методичної роботи Решетилівського центру туризму і краєзнавства.
Незабутні враження залишилися в гостей від знайомства з розвитком художніх промислів Решетилівщини. Екскурсійний маршрут «В гості до решетилівських майстрів» нікого не залишив байдужим. Адже всюди – і в музеї та навчальних майстернях художнього ліцею, і в районному краєзнавчому музеї, Художній галереї, Решетилівській майстерні художніх промислів та підприємстві «Решетилівська вишиванка «Іній» можна було наочно переконатися, що Решетилівка була і залишається одним із найвідоміших центрів художніх промислів в Україні.
Надзвичайно цікавими були презентація роб ... Читати далі »
Переглядів: 1109 | Додав: rvo-resh | Дата: 24.11.2008 | Рейтинг: 5.0/1

Вітаю, шановний колего.

Перш за все з початком нового навчального року!

Мета нашого веб-сайту - ефективне і оперативне висвітлення інформації освітньої галузі району. Надалі буде забезпечено постійне оновлення матеріалів.

Що нового вже є:

* в Каталозі файлів можна завантажити такі документи:

- Основні орієнтири виховання учнів 1-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів України (ПРОГРАМА)

- Рекомендації щодо планування роботи класного керівника ЗНЗ

- ... Читати далі »

Переглядів: 1072 | Додав: rvo-resh | Дата: 08.09.2008 | Рейтинг: 0.0/0

   Під час підготовки до педагогічної ради «Успіх як життєвий пріоритет особистості» в Новомихайлівській ЗОШ І-II ступенів було проведено анкетування серед учителів та учнів для визначення рівня умов розвитку досягнень школи. Це дало змогу визначити першочергові завдання педколективу щодо шляхів формування успішності особистості. Узагальнені матеріали анкетувань були використані при висвітленні питань:
  • успішність учителя та учня: спільне та відмінне
  • успішність у навчанні та успішність у подальшому житті
   При обговоренні було використано нетрадиційну форму роботи -«круглий стіл».

Переглядів: 1323 | Додав: rvo-resh | Дата: 12.03.2008 | Рейтинг: 1.0/1

Серед шкільних гуртків минулого століття далеко не останнє місце займали фотогуртки. Цікавість дітей до даного виду технічної творчості легко було пояснити тим, що багато хто з них хотів зафіксувати різноманітні події як шкільного так і домашнього життя. Фотоапарат був незмінним «товаришем» під час походів та туристичних змагань. Відносна дешевизна простих фотоапаратів типу «Смена», «ФЕД», «Зоркий» та обробних матеріалів давали можливість кожному бажаючому проявити себе. Переміни свого часу в економіці країни привели до різкого підвищення цін в першу чергу на обробні матеріали, а через деякий час на закриття відповідних підприємств і зникнення з продажу фотоплівки, проявника, фіксажу. За відсутності матеріалів фотогурткова справа почала втрачати привабливість. На щастя тих, хто відчуває в собі потяг до цього виду мистецтва, на місці не стояв технічний прогрес. З винайденням комп'ютера виникла ідея створення пристрою здатного фіксувати зображення зрозумілим для даної «машини». Так з'яви ... Читати далі »
Переглядів: 1266 | Додав: rvo-resh | Дата: 11.03.2008 | Рейтинг: 5.0/1

Уже вшосте на Решетилівському стадіоні «Колос» проходили змагання з футболу на кубок нашого земляка, Почесного громадянина Решетилівщини, ректора Полтавського педуніверситету В.О.ПАЩЕНКА.
У попередні роки чемпіонами змагань були Плосківська, Капениківська ЗОШ та Решетилівська гімназія (3 перемоги). Цього разу на здобуття кубків і призів претендували учні Друголиманської, Шевченківської, Демидівської ЗОШ та Решетилівсь-кої гімназії.null
Учитель фізкультури Жовтневого НВК А.Разепов відкрив урочисту частину турніру. Право підняти Державний прапор отримав капітан команди-переможниці минулорічних змагань М.Шевченко (Решетилівська гімназія). Вокальний колектив «Валентина» (БДЮТ) подарував присутнім пісенне вітання.
Свято відвідали шановні гості: голова РДА О.Дроботенко, голова районної ради В.Бережний ... Читати далі »
Переглядів: 1264 | Додав: rvo-resh | Дата: 22.10.2007 | Рейтинг: 4.0/1

Нещодавно невеличка делегація Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІст. із трьох учнів та учителя пробували на конференції в м. Миколаєві , присвяченій 70-річчю гуртка юних біологів Миколаївського зоопарку. Основний привід для такої далекої поїздки - перемога (І місце) в конкурсі учнівських науково-дослідницьких робіт ім. М.Леонтовича. Робота Василенко Вікторії « Розробка екологічної стежки «Смарагди біля Псла» в околицях села Каленики на території проектованого гідрологічного заказника місцевого значення «Калениківський» (керівник Піхуля Н.О.) виявилася кращою серед багатьох інших. Отримані нагороди, цікаві екскурсії по зоопарку, спілкування із керівниками гуртків та однолітками із інших областей України, залишили незабутні враження.
Переглядів: 1101 | Додав: rvo-resh | Дата: 09.10.2007 | Рейтинг: 0.0/0

Кінець вересня подарував нам приємну подію в педагогічному житті - творчу поїздку учителів іноземної мови району до Новосанжарського НВК.
В програмі зустрічі перегляд уроків з англійської мови у 5 та 11 класах , які провели учителі Зімовець Ю.М та Сіврюк О.М., майстер-клас у Заслуженого учителя України, учителя-методиста Мороз В.А.
Ми відзначили високий рівень використання сучасних методичних модифікаційї, раціоналізацію прийомів і методів навчання. Вражає справжній дитячий інтерес, захоплення предметом, блискучі знання майже в усіх учнів, артистичні здібності, вміння виступати перед аудиторією.
Педагогіка співробітництва в Новосанжарському НВК забезпечує творчий розвиток кожного учня на основі їх індивідуальних здібностей. Багато спільних проектів на різні теми англійською мовою, підготовлені учнями та вчителями закладу, спрямовані на те, щоб сформувати особистість, свідомого громадянина демократичного суспільства. Багатьма свої ... Читати далі »
Переглядів: 993 | Додав: rvo-resh | Дата: 09.10.2007 | Рейтинг: 0.0/0

Сучасне суспільство досягло такого рівня розвитку, коли обсяги теоретичних знань, інформації, рівень її структурованості та складності вимагають якісно нової інформаційної структури, у якій інформаційні ресурси визначатимуть розвиток країни, сфер суспільства, інтелектуалізацію праці, вибір і використання інформаційних систем різного призначення і технологій, умови життєдіяльності людини в усіх соціальних сферах.
Інформатизацію всіх рівнів освіти на основі комп’ютеризації та застосування передових технологій, формування єдиного інформаційного простору, що базується на загальній комп’ютерній грамотності, спричинили зміни організаційно-педагогічних умов діяльності, змісту роботи, форм і методів інформаційно-консультативного обслуговування педагогічних та керівних працівників закладів освіти.


Переглядів: 1247 | Додав: rvo-resh | Дата: 10.07.2007 | Рейтинг: 4.0/1

« 1 2 ... 40 41 42