Головна » Архів новин
Серед шкільних гуртків минулого століття далеко не останнє місце займали фотогуртки. Цікавість дітей до даного виду технічної творчості легко було пояснити тим, що багато хто з них хотів зафіксувати різноманітні події як шкільного так і домашнього життя. Фотоапарат був незмінним «товаришем» під час походів та туристичних змагань. Відносна дешевизна простих фотоапаратів типу «Смена», «ФЕД», «Зоркий» та обробних матеріалів давали можливість кожному бажаючому проявити себе. Переміни свого часу в економіці країни привели до різкого підвищення цін в першу чергу на обробні матеріали, а через деякий час на закриття відповідних підприємств і зникнення з продажу фотоплівки, проявника, фіксажу. За відсутності матеріалів фотогурткова справа почала втрачати привабливість. На щастя тих, хто відчуває в собі потяг до цього виду мистецтва, на місці не стояв технічний прогрес. З винайденням комп'ютера виникла ідея створення пристрою здатного фіксувати зображення зрозумілим для даної «машини». Так з'яви ... Читати далі »
Переглядів: 1185 | Додав: rvo-resh | Дата: 11.03.2008 | Рейтинг: 5.0/1

Уже вшосте на Решетилівському стадіоні «Колос» проходили змагання з футболу на кубок нашого земляка, Почесного громадянина Решетилівщини, ректора Полтавського педуніверситету В.О.ПАЩЕНКА.
У попередні роки чемпіонами змагань були Плосківська, Капениківська ЗОШ та Решетилівська гімназія (3 перемоги). Цього разу на здобуття кубків і призів претендували учні Друголиманської, Шевченківської, Демидівської ЗОШ та Решетилівсь-кої гімназії.null
Учитель фізкультури Жовтневого НВК А.Разепов відкрив урочисту частину турніру. Право підняти Державний прапор отримав капітан команди-переможниці минулорічних змагань М.Шевченко (Решетилівська гімназія). Вокальний колектив «Валентина» (БДЮТ) подарував присутнім пісенне вітання.
Свято відвідали шановні гості: голова РДА О.Дроботенко, голова районної ради В.Бережний ... Читати далі »
Переглядів: 1162 | Додав: rvo-resh | Дата: 22.10.2007 | Рейтинг: 4.0/1

Нещодавно невеличка делегація Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІст. із трьох учнів та учителя пробували на конференції в м. Миколаєві , присвяченій 70-річчю гуртка юних біологів Миколаївського зоопарку. Основний привід для такої далекої поїздки - перемога (І місце) в конкурсі учнівських науково-дослідницьких робіт ім. М.Леонтовича. Робота Василенко Вікторії « Розробка екологічної стежки «Смарагди біля Псла» в околицях села Каленики на території проектованого гідрологічного заказника місцевого значення «Калениківський» (керівник Піхуля Н.О.) виявилася кращою серед багатьох інших. Отримані нагороди, цікаві екскурсії по зоопарку, спілкування із керівниками гуртків та однолітками із інших областей України, залишили незабутні враження.
Переглядів: 1026 | Додав: rvo-resh | Дата: 09.10.2007 | Рейтинг: 0.0/0

Кінець вересня подарував нам приємну подію в педагогічному житті - творчу поїздку учителів іноземної мови району до Новосанжарського НВК.
В програмі зустрічі перегляд уроків з англійської мови у 5 та 11 класах , які провели учителі Зімовець Ю.М та Сіврюк О.М., майстер-клас у Заслуженого учителя України, учителя-методиста Мороз В.А.
Ми відзначили високий рівень використання сучасних методичних модифікаційї, раціоналізацію прийомів і методів навчання. Вражає справжній дитячий інтерес, захоплення предметом, блискучі знання майже в усіх учнів, артистичні здібності, вміння виступати перед аудиторією.
Педагогіка співробітництва в Новосанжарському НВК забезпечує творчий розвиток кожного учня на основі їх індивідуальних здібностей. Багато спільних проектів на різні теми англійською мовою, підготовлені учнями та вчителями закладу, спрямовані на те, щоб сформувати особистість, свідомого громадянина демократичного суспільства. Багатьма свої ... Читати далі »
Переглядів: 908 | Додав: rvo-resh | Дата: 09.10.2007 | Рейтинг: 0.0/0

Сучасне суспільство досягло такого рівня розвитку, коли обсяги теоретичних знань, інформації, рівень її структурованості та складності вимагають якісно нової інформаційної структури, у якій інформаційні ресурси визначатимуть розвиток країни, сфер суспільства, інтелектуалізацію праці, вибір і використання інформаційних систем різного призначення і технологій, умови життєдіяльності людини в усіх соціальних сферах.
Інформатизацію всіх рівнів освіти на основі комп’ютеризації та застосування передових технологій, формування єдиного інформаційного простору, що базується на загальній комп’ютерній грамотності, спричинили зміни організаційно-педагогічних умов діяльності, змісту роботи, форм і методів інформаційно-консультативного обслуговування педагогічних та керівних працівників закладів освіти.


Переглядів: 1158 | Додав: rvo-resh | Дата: 10.07.2007 | Рейтинг: 4.0/1

« 1 2 ... 40 41 42