Головна » Архів новин
Кінець вересня подарував нам приємну подію в педагогічному житті - творчу поїздку учителів іноземної мови району до Новосанжарського НВК.
В програмі зустрічі перегляд уроків з англійської мови у 5 та 11 класах , які провели учителі Зімовець Ю.М та Сіврюк О.М., майстер-клас у Заслуженого учителя України, учителя-методиста Мороз В.А.
Ми відзначили високий рівень використання сучасних методичних модифікаційї, раціоналізацію прийомів і методів навчання. Вражає справжній дитячий інтерес, захоплення предметом, блискучі знання майже в усіх учнів, артистичні здібності, вміння виступати перед аудиторією.
Педагогіка співробітництва в Новосанжарському НВК забезпечує творчий розвиток кожного учня на основі їх індивідуальних здібностей. Багато спільних проектів на різні теми англійською мовою, підготовлені учнями та вчителями закладу, спрямовані на те, щоб сформувати особистість, свідомого громадянина демократичного суспільства. Багатьма свої ... Читати далі »
Переглядів: 1009 | Додав: rvo-resh | Дата: 09.10.2007 | Рейтинг: 0.0/0

Сучасне суспільство досягло такого рівня розвитку, коли обсяги теоретичних знань, інформації, рівень її структурованості та складності вимагають якісно нової інформаційної структури, у якій інформаційні ресурси визначатимуть розвиток країни, сфер суспільства, інтелектуалізацію праці, вибір і використання інформаційних систем різного призначення і технологій, умови життєдіяльності людини в усіх соціальних сферах.
Інформатизацію всіх рівнів освіти на основі комп’ютеризації та застосування передових технологій, формування єдиного інформаційного простору, що базується на загальній комп’ютерній грамотності, спричинили зміни організаційно-педагогічних умов діяльності, змісту роботи, форм і методів інформаційно-консультативного обслуговування педагогічних та керівних працівників закладів освіти.


Переглядів: 1269 | Додав: rvo-resh | Дата: 10.07.2007 | Рейтинг: 4.0/1

« 1 2 ... 41 42 43