Головна » 2013 » Жовтень » 23 » Cемінар учителів з основ здоров'я
08:20
Cемінар учителів з основ здоров'я

21.10.2013 року проведено семінар учителів з основ здоров'я, були запрошені практичні психологи шкіл району. В проведенні семінару взяла участь завідуюча РМК А.М Костогриз.

Тема семінару: "Психолого-педагогічні умови створення здоров’язбережного середовища в загальноосвітніх навчальних закладах"

Учасники семінару переглянули презентацію «Педагогічні умови створення здоров’язбережного середовища в основній школі». Методист РМК, Галанська Ю.Б. акцентувала увагу на використання інтерактивних методів навчання під час викладання предмету "Основи здоров`я”, психолого-педагогічні особливості формування навичок здорового способу життя підлітків шкільного віку.

Спільне завдання для учасників навчально-виховного процесу: забезпечення позитивного мотиваційного налаштування вчителів і учнів на організацію життєдіяльності на засадах здорового способу життя, формування ціннісних орієнтацій школярів на здоровий спосіб життя, побудова системи виховання здорового способу життя підлітків засобами фізкультурно-оздоровчої діяльності на засадах пріоритету потреб та інтересів особистості.

Особливості впровадження в районі курсу «Захисти себе від ВІЛ» доведено до учителів з основ здоров’я, які пройшли навчання за методикою розвитку життєвих навичок.

Учасники семінару відвідали урок з основ здоров`я в 9-Б класі Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника. Тема уроку: «Фактори, що впливають на репродуктивне здоров`я людини» (учитель Рижкова Т.В.)

Обмін досвідом відбувався під час роботи в групах «Інтерактивні методи навчання».

Цікаві вправи на саморегуляцію учасників семінару провела тренер – психолог Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника – Полонська Ю.Ю.

Завідуюча РМК Костогриз А.М. виступила з побажанням учителям з основ здоров’я щодо впровадження здоров’язбережних технологій в навчально-виховний процес.

Вироблені в ході семінару рекомендації щодо організації роботи в 2013-2014 н.р. направлені в загальноосвітні навчальні заклади району.Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 416 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0