Головна » 2014 » Червень » 2 » День захисту дітей
08:35
День захисту дітей

Щороку в перший день літа Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей. День захисту дітей – це свято відповідальності, тому що немає нічого дорожчого за дітей. Вони – наше майбутнє і майбутнє нашої країни. Адже саме в дітях – наше продовження, здійснення своїх мрій і сподівань. Усі батьки прагнуть, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Не було винятком те, що у районному Будинку культури були проведені заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Дітей зі святом вітав голова районної державної адміністрації Віктор Олександрович Бережний. Кожен маленький гість свята отримав солодощі від районної державної адміністрації та районної ради.

Після слів вітання дітям були запропоновані ігри та розваги. Герої свята (бегемотичка По, Мальвіна та фея Дінь-Дінь) проводили конкурси, діти брали участь в естафетах, перегонах на «відромобілях», робили зарядку, всі були захоплені. Кожен із учасників отримав подарунок від відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА.

Не обійшлося в цей день і без футбольної тематики – на стадіоні «Колос» відбулися змагання з міні-футболу між командами Решетилівської гімназії, Решетилівської ЗОШ І ст., Решетилівської ЗОШ І-ІІ ст. Всі футбольні команди були нагородженні м’ячами, які в якості подарунків надала селищна рада, а почесне перше місце виборола команда Решетилівської гімназії.

Вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості представили на святі пісенні і танцювальні номери.

Свято пройшло на відмінно, про що свідчили щирі посмішки на обличчях дітей.

По закінченню проведених заходів можна підвести висновок, що не тільки сьогодні, а й кожного дня ми повинні зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Вітер Н.,
методист БДЮТКатегорія: Освітянські новини | Переглядів: 658 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0