Головна » 2013 » Листопад » 25 » Ділились досвідом учителі образотворчого мистецтва
10:32
Ділились досвідом учителі образотворчого мистецтва

Учителі образотворчого мистецтва району побували на виїзному засіданні предметної методичної комісії в Колотіївській загальноосвітній школі І-ІІ ст.

Нас гостинно зустріла директор школи Паламар Т.І., учні вручили буклети про школу. Не дивлячись, що школа малокомплектна, під час презентації було показано всі найкращі надбання навчального закладу: сторінки історії школи, досягнення, лунала пісня, гумор, власні дитячі твори.

Мотиваційний та інформаційний блоки засідання передбачали розгляд теоретичних питань, перегляд презентаційних матеріалів. Було зроблено аналіз роботи за минулий навчальний рік, розглянуто особливості реалізації освітньої галузі «Мистецтво». Звернено увагу на навчально-методичний комплекс з образотворчого мистецтва у 5 класі згідно нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Керівник РПМК Ромась С.П. підготував презентацію про поїздку вчителів образотворчого мистецтва в Опішнянський Національний музей кераміки та Опішнянський колегіум мистецтв.

Практичний блок було реалізовано через перегляд уроку образотворчого мистецтва у 6 класі учителя Яременко Людмили Василівни, з теми Творчий натюрморт. Учитель вдало підібрала мультимедійну презентацію, музичний супровід, учні працювали активно, від початку і до кінця урок був творчим і належно оцінений колегами.

Гості оглянули виставку учнівських робіт декоративно-прикладного мистецтва. Майстер-клас з паперопластики-об’ємне орігамі - вміло провела учитель трудового навчання Решетилівської гімназії Верблюд Антоніна Василівна.

Рефлексійний блок завершив засідання: було підведено підсумки та вироблено відповідні рекомендації.

Л.Голуб, 
методист РМК відділу освіти, 
сім’ї, молоді та спорту РДАКатегорія: Освітянські новини | Переглядів: 344 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0