Головна » 2012 » Травень » 18 » Емоційний інтелект на уроках фізичної культури та Захисту Вітчизни
08:57
Емоційний інтелект на уроках фізичної культури та Захисту Вітчизни

На базі Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося спільне засідання районних предметних методичних комісій учителів фізичної культури та Захисту Вітчизни. Тема зустрічі «Розвиток емоційного інтелекту на уроках фізичної культури та Захисту Вітчизни». Робота складалася з трьох блоків.

Під час першого блоку обговорювалися теоретичні питання розвитку емоційного інтелекту, психолого-педагогічні особливості формування емоційної сфери учнів в навчально-виховному процесі. Адже У сучасних умовах розвитку суспільства емоційний світ дитини виступає важливою складовою формування повноцінної особистості. З учасникам працювали методист РМК Глушко О.О., та завідуюча РЦППСР Черкун В.М.. Особливої актуальності розвиток емоційного інтелекту набуває саме в шкільному віці, оскільки в цей період відбувається активне емоційне становлення дитини, вдосконалення її самосвідомості. Враховуючи цей факт, вчителі мають приділяти значну увагу вихованню емоційного інтелекту учнів, що дасть змогу зробити навчально-виховну роботу більш ефективною та результативною. Вікторія Миколаївна Черкун провела з учасниками тест на визначення рівня власного емоційного інтелекту, відпрацьовувались вправи на формування навичок фізіологічної, емоційної, інтелектуальної саморегуляції, мобілізації внутрішніх ресурсів, досягнення власної душевної рівноваги та спокою.

Другий блок роботи предметних комісій носив практичний характер: перегляд уроку фізкультури у 8 класі, який проводив Москівець В.А. з подальшим його самоаналізом та аналізом колег та методиста РМК Бережної С.М.

У третьому блоці зустрічі з учителями працював директор РЦТКум Карамушка О.В. з питання організації, проведення та участі у Всеукраїнській військово-патріотичній спортивній грі «Зірниця».

Учасники засідання обмінятися досвідом роботи щодо методики формування у школярів культури безпечної поведінки, схвалили методичні рекомендації щодо розвитку емоційного інтелекту учнів на уроках предметів «Фізична культура» та «Захист Вітчизни».

На завершення роботи члени РПМК щиро дякували колективу школи, особисто директору Павлинському Г.Я., за створені умови, взаєморозуміння та підтримку у проведенні районного заходу.

Бережна С.М., Глушко О.О.,методисти РМК,
координатори предметів фізична культура та Захист Вітчизни


***


***


***


***


***


***


***


***


***Переглядів: 712 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0