Головна » 2015 » Травень » 9 » Гра «Сокіл» («Джура») в Решетилівці
09:04
Гра «Сокіл» («Джура») в Решетилівці

Фінал районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») провели працівники районного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді з 07 по 08 травня на базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника.

До участі у грі зголосилися 4 команди:  «Отамани» (Федіївська ЗОШ), «Демидівська Січ» (Демидівська ЗОШ), «Дух Свободи» (Жовтнева ЗОШ) та «Гайдамаки» (Решетилівська гімназія).

На урочистому відкритті гри були присутні голова районної ради П.М.Кошовий, заступник військового комісара Решетилівсько-Великобагачанського ОРВК підполковник Ю.П.Наливайко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації В.Г.Зінченко, осавул Союзу козацьких Сил України та Зарубіжжя О.В.Сенченко, методист районного методичного кабінету О.О.Глушко, директор районного центру туризму і краєзнавства О.В.Карамушка.

Після урочистого представлення козацьких роїв та виконання Державного гімну джури вправлялися у першому випробуванні – «Стрільбі з пневматичної гвинтівки». Найточніше «відстрілялися» джури з «Демидівської Січі». В індивідуальному заліку найкращим стрільцем серед хлопців став Євген Бублій, а серед дівчат – Галина Філончук (Жовтнева ЗОШ).

Захоплюючими і повними спортивного азарту, драматизму виявилися два наступні випробування – силові змагання «Перетягування линви», в яких перемогли «Отамани» та звитяжні змагання з боротьби «Лава на лаву», де найсильнішими виявилися козаки і козачки з «Гайдамаків».

 Продовженням гри стали змагання «Впоряд», що полягали у показі стройових прийомів, які кожен рій виконував самостійно за командами власного ройового. Найкращими у муштрованому впоряді стали решетилівські козаки.

У змаганнях «Рятівник» найкваліфікованішу  долікарську допомогу змогли надати представники «Дух Свободи». У конкурсі звітів про виконання завдань під гаслом «Добре діло» перемогли «Гайдамаки». 

В інтелектуальному конкурсі – грі «Відун» найкращими знавцями  історії України, Доби Козаччини, українських військових формувань різних епох та сучасних Збройних Сил України виявилися «Гайдамаки», а у представленні творчо-мистецького звіту рою «Ватра «У колі друзів» перемогли представники «Духу Свободи».

За загальними підсумками випробувань перемогу здобув козацький рій «Гайдамаки» Решетилівської гімназії  (ройова Діана Буцька, виховники  І.О.Гмиря, П.О.Мосієнко), друге місце посів рій «Дух Свободи» Жовтневої ЗОШ (ройовий Олександр Антоненко, виховники Є.В.Зимогляд, В.І.Бабир) третє місце розділили між собою рої «Отамани» Федіївської  ЗОШ (ройовий Вадим Горбач, виховники В.В.Купчишин, П.П.Шулик) та «Демидівська Січ» (ройовий Антон Левченко, виховники Ю.В.Кисельов, В.М.Стешенко).

Команда-переможець «Гайдамаки» готується до участі в обласному етапі гри, що пройде в другій половині травня в с.Головач Полтавського району.

Ігор Купенко, методист районного центру туризму і краєзнавства

 

Всі фото в групі  Жовтнева ЗОШ в контакті https://vk.com/zhovtnevij_nvkКатегорія: Освітянські новини | Переглядів: 286 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0