Головна » 2014 » Березень » 22 » Іноземній навчають цікаво
08:29
Іноземній навчають цікаво

Іноземну мову вивчати зовсім нелегко, але це завдання можна полегшити, якщо зробити навчання цікавим, непередбачуваним та незвичайним. В цьому переконані учителі англійської мови Решетилівської ЗОШ І ступеня Григоренко Юлія Борисівна та Ткаченко Світлана Василівна. З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок учнів із 17 по 21 березня вони організували та провели у закладі тиждень англійської мови.

Предметний тиждень проводився у формі інтерактивного квест-змагання між учнівськими колективами. Розпочався він з лінійки-відкриття, на якій члени оргкомітету ознайомили із планом проведення, із завданнями, напрямками роботи, які будуть вирішуватися усією шкільною родиною під час тижня.

 Кожен клас готував стінні газети на визначену тематику, які експонувалися на загальношкільній виставці. Для створення іншомовної атмосфери кабінети та кімнати школи були підписані англійською мовою. Діти носили бейджики із символікою Великої Британії. У фойє школи учителі англійської мови разом з учнівським активом оформили виставку про визначні місця Об’єднаного Королівства, а також виставку кращих учнівських зошитів із англійської мови.

Протягом 4 днів діти отримували різні завдання, за вчасне та правильне виконання яких, одержували як винагороду частинку карти Великої Британії. Наприкінці тижня кожен клас із своїх частинок повинен був скласти кольорову карту цієї країни. Вранці на дверях класних кімнат розміщалися вказівники, де, в якому місці, у кого потрібно знайти відповідне завдання на певний день. Кожного ранку діти з нетерпінням чекали на завдання, які в ігровій невимушеній формі переносили учнів у світ іноземної мови. На великих перервах, відповідно до плану проведення тижня, діти за бажанням переглядали мультфільми на англійській мові, розгадували кросворди та ребуси, розфарбовували малюнки відповідно до інструкцій, грали в рухливі ігри своїх англійських ровесників. Перевірити та продемонструвати свої знання з іноземної мови учні мали змогу під час малої шкільної олімпіади. Всі учні школи були зайняті цікавими та пізнавальними справами, адже всім хотілося показати якнайкращі знання англійської мови. Настрій передався і працівникам школи, які з радістю віталися англійською мовою, згадували раніше вивчене та збагачували за допомогою учнів свій словниковий запас.

Під кінець тижня всі класи склали свої карти Великобританії, що засвідчило про правильне виконання всіх завдань і про те, що вивчення англійської мови може бути доступним, цікавим та захоплюючим. За підсумками оргкомітету кращими знавцями англійської мови визнано учнів 2а класу (класовод Вуйко А.С.), 3в класу (класовод Гордівська Н.Б.), 4в класу (класовод Коровайна В.О.). На підсумковій лінійці усім переможцям вручено грамоти та подяки.

О.Глушко,
методист райметодкабінетуКатегорія: Освітянські новини | Переглядів: 307 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0