Головна » 2013 » Вересень » 27 » Хранителі внутрішнього світу дитини
11:03
Хранителі внутрішнього світу дитини
День дошкілля — загальнонаціональне свято всіх працівників дошкільних навчальних закладів. Відзначається з метою привернути увагу до дитячих садків, дошкільної освіти в цілому і роботи працівників цієї галузі. Адже дошкільний вік — особливо важливий та відповідальний у житті малечі. В ці роки формується особистість і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство й подальша доля кожного малюка залежать від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини.
Напередодні свята в кожному дошкільному закладі району проведені Дні відкритих дверей, музично-спортивні свята, вшанування ветеранів дошкільної галузі, тематичні заняття у старших групах. А також виставки творчих робіт педагогічних працівників та портфоліо переможців районного конкурсу «Вихователь року», якими стали Л.П.Згоранець з ДНЗ «Ромашка» (Решетилівка), С.М.Торкаєнко з ДНЗ «Барвінок» (Жовтневе), Л.В.Савеля з ДНЗ «Пролісок» (Сухорабівка).
На засіданні «Круглого столу», що проходив на базі Решетилівського ясел-садка «Ромашка», розглянули питання розвитку дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України та відзначили за сумлінну працю кращих педагогів-дошкільників.
У районі трудиться 112 вихователів та близько 100 осіб обслуговуючого персоналу.
З нагоди свята щиро вітаю всіх, хто віддає тепло своїх сердець дітям. Хай ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий!
 
Володимир ЗІНЧЕНКО,
начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА.Переглядів: 390 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0