Головна » 2013 » Листопад » 11 » Конкурс Шевченкового слова
17:46
Конкурс Шевченкового слова

9 листопада в день української мови та писемності стартував районний етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проходить в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Кобзаря.

Метою Конкурсу є вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами.

Для участі в конкурсі в Решетилівську гімназію ім.І.Л.Олійника з’їхались 67 учнів із 13 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Учасників конкурсу вітала завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації А.М.Костогриз.

Лейтмотивом свята став виступ українознавчої групи «Джерело» Решетилівської гімназії ім.І.Л.Олійника, керівник Терещенко Н.Є. на святі звучали вірші Тараса Шевченка, рядки біографії у майстерному виконанні Ірини Байбузи, Марини Оренбурзької, Різник Ельвіри та Юлії Васюти, колорит української пісні до глядачів проникливо донесли Ольга Плюта та Тетяна Олійник.

А потім протягом трьох годин тривала напружена робота над виконанням самих завдань конкурсу : потрібно було показати знання життєвого і творчого шляху Кобзаря і твір написати, і проба пера у вірші мала місце.

І ось маємо очікувані результати. Переможцями конкурсу стали:

5 клас – Дмитренко Анастасія (Решетилівська гімназія)

6 клас- Сербін Анастасія (Решетилівська гімназія)

7 клас - Бурса Віка (Жовтневий НВК)

8 клас – Силенко Ілона (Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

9 клас - Ваколюк Альона (Решетилівська гімназія)

10 клас – Плешенець Яна (Жовтневий НВК)

11 клас – Байбуза Ірина (Решетилівська гімназія)

Тож вітаємо переможців районного етапу і бажаємо їм гідно захистити честь району на рівні області.

Людмила Голуб, методист РМК
відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДАКатегорія: Освітянські новини | Переглядів: 365 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0