Головна » 2014 » Березень » 11 » Консультаційний пункт надання психологічної допомоги
09:55
Консультаційний пункт надання психологічної допомоги

В зв’язку з складною політичною ситуацією в нашій країні при відділі освіти, сім’ї, молоді і спорту Решетилівської райдержадміністрації організований консультаційний пункт надання психологічної допомоги жителям у райцентрі та сільській місцевості району.

У разі потреби практичний психолог відділу освіти надасть необхідну кваліфіковану допомогу та оперативну консультацію.

Наші координати:
с - ще. Решетилівка
вул. Шевченка, 3А
відділ освіти, кабінет №11
тел. (05363) 25266

 

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА
щодо організації психологічного забезпечення на Майдані

За ініціативою Української спілки психотерапевтів створена Психологічна служба Майдану. Психологи, психотерапевти та психіатри працюють на волонтерських засадах та надають безкоштовну професійну соціальну і психологічну допомогу тим, хто її потребує в рамках своєї компетенції та етичного кодексу.

Служба працює з 02.12.2013. Психологічна служба Майдану налічує з близько 120 осіб. Психологи з усієї України та Києва чергували в полі, приміщеннях КМДА, Будинку Профспілок, Жовтневому Палаці, Українському домі, а зараз працюють в лікарнях, в моргах, Михайлівському Соборі, на Головпоштамті, чергують на телефонах тощо.

Керівник Психологічної служби Майдану – Володимир Погорілий.

Служба співпрацює з міжнародною організацією «Лікарі без кордонів». Локальний координатор MSF «Лікарі без кордонів» – Мирослав Павічевич (0674041189, 0997419560).

На даний час Пункти психологічної допомоги знаходяться в Українському домі, Держкомтелерадіо (вул. Прорізна), «Мак Дональдс» (вул. Софіївська) та починають працювати в усіх регіонах України.

З 25.01.2014 діє Гаряча лінія психологічної допомоги:
(099) 0938010, (068) 6994171, (093) 4366733. За телефонами можна дізнатись про контактні номери фахівців Української спілки психотерапевтів, які надають безкоштовну психологічну допомогу в областях.

Головне завдання Служби на даний час – надання психологічної та психотерапевтичної допомоги, проведення психологічної адаптації постраждалих.

Психологічна допомога надається насамперед учасникам протестів з усіх сторін (Майдан, Антимайдан, міліція, волонтери тощо), постраждалим внаслідок силового протистояння, а також членам сімей тих, хто пережив насильство.

Протягом двох останніх місяців до фахівців психологічної служби Майдану звернулося за допомогою 4348 чоловік. Більшість звертаються з особистими проблемами, зокрема, розчарування, сімейні та інші конфлікти, проблеми зі сном, агресивність, самотність, також були зафіксовані випадки загострення хронічних психічних захворювань. В середньому за добу в психологічну службу Майдану звертається близько 50 осіб.

З 24.02.2014 психологічна Служба Майдану проводить курс психологічної взаємопідтримки, який проходитиме в Українському домі по понеділках і п’ятницях з 20:00 до 21:00.

Інформацію підготовлено за матеріалами Інтернет-видань.Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 310 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0