Головна » 2011 » Квітень » 11 » Майбутнє твориться сьогодні - 2011
16:30
Майбутнє твориться сьогодні - 2011
8 квітня 2011р. у районному Будинку культури відбулося традиційне районне учнівське свято «Майбутнє твориться сьогодні». На святі вшановували учнів які стали переможцями на обласному, Всеукраїнському, Міжнародному рівнях в олімпіадах, конкурсах, турнірах, змаганнях фестивалях академічного, мистецького, літературного, туристсько-пошукового напрямків. Ведучими свята були учні Решетилівської гімназії Черун Оксана та Артюхов Олександр. 

Завідуюча районним методичним кабінетом Костогриз А.М. познайомила присутніх із заснуванням районної іменної премії «Гордість краю», премії найдостойнішим учням від Почесних громадян Решетилівщини, людей з активною життєвою позицією, громадських організацій. 

На святі грошову премію в номінації «Науковець року» від Асаула Анатолія Миколайовича, Почесного громадянина Решетилівщини, професора кафедри економіки будівництва Санкт-Петербурзького державного архітектурно-будівельного університету, доктора економічних наук, вручено випускниці Решетилівської гімназії Кацітадзе Інні, за вагомі здобутки (в обласному та Всеукраїнському рівнях) у напрямку учнівської науково-дослідницької роботи. 

Грошова премія та диплом «Біолог року» від Асоціації фермерських господарств та приватних землевласників району вручив Писаренко Іван Васильович, голова Асоціації, Іщенко Марині, випускниці Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст., за перемогу на обласному конкурсі-захисті робіт МАН у секції «екологія» та участь у Всеукраїнському етапі конкурсу. 

Грошову премію та диплом «Математик року» від Гальченка Івана Васильовича, Почесного громадянина Решетилівщини, директора Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С.Макаренка, Заслуженого учителя України, депутата Полтавської обласної ради вручив сам Іван Васильович Гальченко учню 10 класу Решетилівської гімназії Рафальському Станіславу за отримані перемоги на обласному рівні в олімпіаді з математики та конкурсі-захисті робіт МАН у секції «математика».

Грошову премію та диплом ««Інтелектуал року» від Колінченка Сергія Олександровича, директора Решетилівської майстерні художніх промислів, голови постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту, духовного відродження і засобів масової інформації вручив Колінченко С.О. учениці 9 класу Решетилівської гімназії Остапенко Юлії за три перемоги обласного рівня в олімпіаді з російської мови та літератури, в конкурсі-захисті робіт МАН у секції «медицина» та математичному конкурсі ім. М.Остроградського.

Грошову премію та диплом у номінації «Творчість року» від Вакуленко Надії Вікторівни, Заслуженого майстра народної творчості України, володарки Сертифікату світового майстра, майстра виробничого навчання Решетилівського художнього ліцею вручила Вакуленко Н.В. учениці 11 класу Решетилівської гімназії Темник Оксані за перемогу на обласній олімпіаді з обслуговуючих видів праці.

На святі було відзначено ще 10 учнів 8-11 класів шкіл району за вагомі здобутки на конкурсі-захисті робіт МАН, предметних олімпіадах: Маценко Людмилу із Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст.; Кулик Тетяну, Гнітько Оксану Дідківську Владиславу, Савченка Максима із Решетилівської гімназії; Шевченко Вікторію, Бондаренко Людмилу, Чугуй Наталію із Жовтневого НВК; Курінну Юлію із Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст.; Журбенко Олену із Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст.

7 учнів, які закінчують у цьому році школу, отримали від молодших школярів Решетилівської школи І-ІІ ст. «Заповіт випускнику школи» та найкращі побажання знайти своє місце у самостійному житті.

Щирі та теплі слова батькам учнів прозвучали від голови районної ради Різника В.Г., вручені квіти та подяки.

Літературно-мистецькі конкурси зацікавили учнів шкіл та вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості. Головний редактор Циган І.І. та методист районного медичного кабінету відділу освіти Голуб Л.Г. привітали з перемогами на обласному та Всеукраїнському рівнях Дзекун Олександра із Шилівської школи, Черкун Людмилу із Решетилівської ЗОШ І-ІІ ст., Кулика Артура із Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., Шамрай Вероніку, вихованку гуртка «Барви» РБДЮТ. Балюк Яна, яка, як фіналістка «Програми культурного обміну майбутніх лідерів», рік навчалася у школі США, поділилася своїми враженнями та побажала присутнім бути цілеспрямованими та наполегливими у досягненні своєї мети.

Начальник відділу культури і туризму Зінченко В.Г. привітав учнівську молодь та вручив подарунки за перемоги у конкурсах, акціях, змаганнях екологічного та туристсько-краєзнавчого пошукового напрямків: гуртківцям районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Жовтневого НВК, Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст., Решетилівської гімназії, Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст., районного центру туризму і краєзнавства.

В цьому навчальному році юні аматори сцени продовжують радувати своїх шанувальників та примножувати рейтингову скарбничку перемогами на обласному та Всеукраїнському рівнях. Методист районного медичного кабінету відділу освіти Сутула Т.К. привітала зразковий вокально-інструментальний гурт «Рідні наспіви» Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст., їх солістів-вокалістів та інструменталістів (Понітайкіна Альону, Комлева Дмитра, Миколаєнко Каріну, Музику Миколу), зразковий хореографічний колектив «Сузір’я” РБДЮТ, квартет народного вокального колективу «Валентина» РБДЮТ (Кацітадзе Інна, Сало Аліна, Динда Катерина, Ілієва Леся), вручила подяки юними «артистам», які в цьому році вже закінчують школу.

Останньою традиційною сторінкою на святі є вшанування наставників (учителів, керівників гуртків) - творців учнівських перемог. Заступник голови районної державної адміністрації Кацітадзе О.О. подякувала педагогам за їх невтомну працю, за їх досвід, професіоналізм, вміння знайти Божу іскру в дитині і розвивати її творчі здібності. Педагогічним працівникам були вручені грамоти, подяки районного, обласного, Всеукраїнського рівнів та квіти.

В ході свята прозвучали виступи «майстра» учнівського гумору Кулика Артура із Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. та дитячих колективів: народного вокального колективу «Валентина» та зразкового хореографічного колективу «Сузір’я” РБДЮТ, зразкового вокально-інструментального колективу «Рідні наспіви» Калениківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. 

Свято супроводжувалося мультимедійною презентацією із інформативними та фотоматеріалами із шкільного життя протягом навчального року, були використані уривки із віршованих та прозових творів учасників та переможців учнівського районного конкурсу авторської поезії та прози «Поетична весна-2011». 

Організатори свята (відділ освіти та методичний кабінет) щиро дякують меценатам районної премії «Гордість краю» Асаулу А.М., Гальченку І.В., Писаренку І.В., Колінченку С.О., Вакуленко Н.В. за підтримку талановитої учнівської молоді та сподіваються, що людей, небайдужих до майбутнього України стане значно більше.   

О.Глушко,
методист районного методичного кабінету
відділу освітиПереглядів: 690 | Додав: rvo-resh | Теги: Майбутнє твориться сьогодні, Глушко Ольга Олексіївна, Гальченко Іван Васильович, Зінченко Володимир Григорович, Майбутнє твориться сьогодні 2001 | Рейтинг: 0.0/0