Головна » 2012 » Квітень » 3 » «Майбутнє твориться сьогодні - 2012»
16:26
«Майбутнє твориться сьогодні - 2012»

Вже вкотре зібралися на традиційне районне свято під такою промовистою назвою талановиті школярі, батьки, учителі та всі небайдужі і зацікавленні у творчому злеті юних.

На святі за традицією вітали переможців обласних олімпіад (13 учнів із 4шкіл району), переможців обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (6учнів із 3 шкіл району). Також на сцену піднімалися переможці обласного математичного конкурсу ім. Остроградського, обласного конкурсу з WEB-технологій, літературних, екологічних, художніх, мистецьких фестивалів, оглядів, акцій, тощо. Всього було нагороджено більше 50учнів шкіл та вихованців гуртків позашкільних навчальних закладів.

Другий рік окремі учні відзначаються районною іменною премією «Гордість краю» та дипломами в номінації «Науковець року» - Остапенко Юлія (Решетилівська гімназія) від Почесного громадянина Решетилівщини А.М.Асаула, диплом в номінації «Біолог року» та премію від Асоціації фермерських господарств та приватних землевласників району отримала Пивовар Юлія (Решетилівська гімназія) , диплом в номінації «Математик року» та премію від Почесного громадянина І.В.Гальченка отримав Рафальський Станіслав (Решетилівська гімназія) .

Також за рахунок спонсорських надходжень від директора Решетилівської майстерні художніх промислів С.О.Колінченка були нагороджені переможці предметних олімпад з історії Плешенець Яна та Шевченко Вікторія із Жовтневого НВК, за перемогу в літературному конкурсі «Моя країна – Україна» - учениці із Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. Д’яченко Інна, Білай Марина, Аня Миколаєнко та переможець конкурсу МАН Тищенко Юлія із Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Привітав із високими результатами переможців обласних олімпіад, конкурсу МАН голова районної ради Різник В.Г. та вручив флеш-карти Козар Аліні , Ользі Гончар, Тамарі Горобець, Артему Рукавиці, Аліні Король, Максиму Савченко із Решетилівської гімназії, Максиму Горобцю із Шевченківської школи, Білику Михайлу із Плосківської школи, Хорольській Юлії із Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відзнаки отримали також творчі особистості , які проявили себе у музиці, літературній творчості , мистецтві. Піднімалися на районну сцену по нагороди представники кращих туристських та історико-краєзнавчих гуртків. Спонсорами свята , окрім вище перелічених, стали також селищний голова В.В.Кузьменко, Заслужений майстер народної творчості Н.В.Вакуленко, райком профспілки працівників освіти, редакція районної газети «Решетилівський вісник», районний відділ надзвичайних ситуацій та приватний підприємець Ю.В.Дмитренко.

Батькам, чиї діти своїми знаннями, наполегливою працею, впевнено заявили про себе і з честю відстояли прізвище своєї родини на обласному та Всеукраїнському рівні, вручили подяки та квіти.

Також привітання від начальника відділу освіти Г.О.Голуб отримали учителі, керівники гуртків, які працюють із обдарованими школярами та формують учнівську творчу еліту. Окрасою свята стали концертні виступи колективу барабанщиків «Ритм» РБДЮТ, народного колективу «Валентина», зразкових колективів «Сузір’я” (РБДЮТ) та «Рідні наспіви» (Калениківська спеціалізована школа) , вокального колективу «Ніжність» (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.), ансамблю ложкарів Решетилівської гімназії.

Організатори свята (відділ освіти та методичний кабінет) вдячні всім спонсорам , педагогічним колективам навчальних закладів за допомогу в організації та проведенні районного свята «Майбутнє твориться сьогодні».

О. Глушко,
методист РМК


Переглядів: 413 | Додав: rvo-resh | Теги: майбутнє твориться сьогодні 2012 | Рейтинг: 0.0/0