Головна » 2011 » Травень » 10 » Міжрайонний методичний форум Решетилівського та Котелевського методичних кабінетів
17:23
Міжрайонний методичний форум Решетилівського та Котелевського методичних кабінетів
З метою підтримки творчої праці вчителів, удосконаленню їх фахової майстерності та стимулювання активної участі вчителів хімії району у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року», у 2010-2011 н.р. було заплановано проведення міжрайонного методичного форуму Решетилівського та Котелевського методичних кабінетів. 

22 квітня 2011 року, при сприянні райкому профспілки працівників освіти і науки Решетилівського району, за участі завідуючих методичними кабінетами Костогриз А.М. і Сахно Н.В., методиста Бережної С.М., делегація вчителів хімії району відвідала Котелевськузагальноосвітню школу №4 І-ІІІ ступенів Котелевського району Полтавської області, де познайомилася з умовами праці вчителів та учнів школи.

***
***
***

З великим задоволенням відвідали урок хімії у 7 класі, який провела вчитель хімії вищої категорії, керівник районного методичного об’єднання, Довгуша Галина Василівна - переможець ІІ та лауреат ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2010» (номінація «хімія»). За здобуту перемогу вона нагороджена Подякою Прем’єр-міністраУкраїни. Галина Василівна також провела майстер-клас для вчителів хімії з проблеми «Інформаційно-комунікативні технології як засіб активізації пізнавального інтересу та розвитку творчих здібностей учнів у процесі вивчення хімії».

***
***

По завершенню роботи відбувся круглий стіл «Підтримка творчої праці вчителів, удосконалення їх фахової майстерності - основні завдання Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». 

Гості на добру згадку подарували колективу Котелевської ЗОШ І-ІІІ ступенів рушник «Дерево життя», виготовлений решетилівськими майстрами. 

Методист С.М.БережнаПереглядів: 637 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0