Головна » 2015 » Березень » 27 » Нарада директорів ЗНЗ
08:38
Нарада директорів ЗНЗ

26.03.2015 року о 9-00 в залі засідань відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів району. Висвітлювалися планові питання: про результативність участі учнів ЗНЗ району в мовно-літературних конкурсах; про участь учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району в зовнішньому оцінюванні 2015 року; про підготовку до літнього оздоровчого періоду в 2015 році, різне. Головним бухгалтером Варшавською Л.А. доведено до присутніх результати перевірки Державною фінінспекцією в Полтавській області фінансово-господарської діяльності відділу за 2012-2014 роки.

Затверджено протокольні рішення: активізувати позакласну і позашкільну роботу з творчо обдарованими дітьми мовно-літературного спрямування; підвищити результативність участі школярів в мовно-літературних конкурсах, святах, акціях різного рівня; довести до відома учнів 11-х класів процедуру отримання запрошення-перепустки на ЗНО; подати уточнені списки учасників ЗНО з української мови з метою попереднього замовлення транспорту для перевезення учнів в пункт тестування (м. Полтава); сприяти залученню додаткових коштів для забезпечення якісного харчування дітей в пришкільних таборах відпочинку;сприяти збільшенню кількості школярів оздоровлених в пришкільних таборах за рахунок спонсорських коштів, батьківської доплати; оздоровлювати в пришкільних таборах відпочинку, в першу чергу, дітей пільгових категорій, дітей, які потребують особливої уваги та підтримки; забезпечити контроль за підготовкою та організацією роботи пришкільних таборів відпочинку в оздоровчий період 2015 року; продовжити роботу по висуненню кандидатур на присвоєння районної педагогічної премії імені академіка В.О. Пащенка та обласної премії імені А.С. Макаренка; забезпечити організацію проведення державної підсумкової атестації учнів в 2015 році відповідно наказу МОН України №192 від 20.02.2015 року; забезпечити облік та своєчасне належне оформлення первинних документів щодо надходження та списання матеріальних цінностей по закладах освіти; забезпечити правильність і достовірність складання табелів обліку використання робочого часу, планування, координації і контролю роботи працівників, затвердження графіків роботи та педагогічного навантаження працівників.

26.03.2015 року відбувся семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів Решетилівського району на тему «Формування іміджу навчального закладу» - підготувала методист РМК відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації Галанська Ю.Б.

Учасники семінару спільно окреслили зміст роботи загальноосвітнього навчального закладу з різними групами людей щодо створення і розвитку іміджу: з учнями, з батьками, з персоналом школи, з громадськістю. Завдяки теоретичному і практичному розгляду питання щодо іміджу навчального закладу було зроблено висновки про актуальність і необхідність вирішення даної проблеми. Позитивний імідж дозволяє якісно і ефективно розв`язувати завдання навчально-виховного процесу, модернізації освіти та підвищення конкурентоспроможності школи на ринку освітніх послуг.

Ю.Б. Галанська,
методист РМККатегорія: Освітянські новини | Переглядів: 277 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0