Головна » 2013 » Серпень » 16 » Навчально-оздоровчий комплекс «Ерудит» при Кременчуцькому педучилищі відчинив двері решетилівським школярам
13:43
Навчально-оздоровчий комплекс «Ерудит» при Кременчуцькому педучилищі відчинив двері решетилівським школярам

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України ВІКТОРА ФЕДОРОВИЧА ЯНУКОВИЧА «Діти – майбутнє України» щодо започаткування літніх шкіл для обдарованих дітей відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації інформує.

У 2012 році в с. Потоки  Кременчуцького району введено в дію навчально-оздоровчий комплекс «Ерудит»  при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А.С.Макаренка. Комплекс створений на виконання доручення Президента України з метою  оздоровлення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та обдарованих дітей за різними освітніми напрямами підготовки до предметних олімпіад і конкурсів. У закладі здійснюється цілорічне навчання, проводяться тренувальні збори для учасників олімпіад з базових дисциплін та конкурсів-захистів Малої академії наук України, які поєднуються з  повноцінним оздоровленням.

Активну участь  у роботі навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» бере Решетилівський район. За І семестр навчального року (з вересня по грудень 2012-го) у таборі навчалися 18 учнів 10-11класів із 6-ти навчальних закладів (Решетилівської гімназії, Жовтневого НВК, Малобакайської, Шевченківської, Сухорабівської, Піщанської шкіл), які були переможцями обласних або районних олімпіад та конкурсу-захисту МАН. За ІІ семестр (лютий-травень 2013-го) у таборі навчалося 17 учнів  8-9 класів  з Решетилівської гімназії, Жовтневого НВК, Малобакайської, Плосківської, Друголиманської, Піщанської шкіл. Заїзд тривав 10 днів. 

Школярі пройшли тренувальні збори з підготовки до  олімпіад та змагань  із математики, фізики, інформатики, історії, географії, біології, хімії, української мови та літератури, англійської мови. Для дітей організували    повноцінне оздоровлення та культурний відпочинок.

Протягом  літа на базі  табору «Ерудит» оздоровилися  3 учні Решетилівської гімназії – переможців  районних, обласних, Всеукраїнських інтерактивних олімпіад, конкурсів.Переглядів: 704 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0