Головна » 2017 » Травень » 10 » Навчально-польові збори
07:36
Навчально-польові збори

 

На завершення вивчення  предмета  «Захист Вітчизни» та з  метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів з 3 по 5 травня 2017 року відбулися  навчально-польові збори  з юнаками 11 класів. Учасниками   НПЗ стали 58 учнів  9 шкіл району, об’єднаних  за територіальним  принципом.

 Другий день  зборів пройшов на базі  Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника  за участю  представників  Полтавського обласного військово-спортивного центру «Воїн». Старшокласники разом з інструкторами центру працювали по трьох навчальних «точках». У групі  «Тактична підготовка» інструктор  Абрахманов  Максим  навчав    учнів     практичним  навичкам  дій солдата в бою,  у наступі, обороні та  дій в ході  екстремальних і стресових ситуацій.

 Інструктор Лимар  Володимир  знайомив  учнів  з видами  зброї піхотинця,   основами стрільби зі стрілецької зброї, продемонстрував різновиди сучасних мін, гранат,  РПГ.         

 Інструктор  Козаченко Станіслав  відпрацьовував   практичні  навички індивідуальної  підготовки  бійця  в  бойових ситуаціях.

 Навчання  завершилися   смачним  обідом у шкільній їдальні.

 Навчально-польові заняття є своєрідним екзаменом  на вправність та мужність для юнаків - майбутніх захисників  України.

 Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 109 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0