Головна » 2019 » Травень » 20 » Навчально-польові збори юнаків
16:42
Навчально-польові збори юнаків

 З  метою  виконання  практичної частини державної програми  предмета «Захист Вітчизни»  та   посилення  військово-патріотичного виховання  учнівської молоді  в кінці   2018-2019 навчального  року  були проведені  навчально-польові збори з учнями 11 класів

 Навчально-польові  збори  проходили  протягом 3-х днів, а це 18 навчальних годин, як і передбачено програмою, а саме:   юнаки   взяли участь у навчальних стрільбах  з автомата АК-74 вправи   початкових стрільб згідно  КС-1.01.1.1     на військовому стрільбищі в/ч А3990  в/м №72    в м. Полтаві (с. Вакуленці); та у двохденних   практичних   заняттях  на базі шкіл, об’єднаних за територіальним принципом.  

 Так,  на базі  Малобакайської  ЗОШ І-ІІІ ст.  відпрацьовувати практичну частину  програми  учні Малобакайської, Калениківської, Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ст.;   на базі  опорного навчального закладу Покровська ЗОШ І-ІІІ ст.  – учні Покровської, Піщанської, Федіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Учні Демидівської ЗОШ І-ІІІ ст.  та Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. академіка В.О.Пащенка    працювали на базі своїх закладів.

 З  учнями  на практиці  відпрацьовувалися    вміння та навички  тактичної підготовки, а саме:   дії у складі  бойових груп  та відділення в обороні, у наступі та  розвідувальному дозорі,  закріплювалися  способи подолання  зараженої місцевості, виконувалися  нормативи  тактичної, вогневої, фізичної  підготовки .

 Юнаки  ще раз підтвердили своїми знаннями, уміннями,  практичними  навичками  та  силою  духу свою готовність   до    захисту Вітчизни. 

 Глушко О.О., методист РМК 


 

 

 

   
   Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 8 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0