Головна » 2013 » Вересень » 16 » ОДНЕ ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ — ДОБРЕ, А ДВА — КРАЩЕ
16:11
ОДНЕ ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ — ДОБРЕ, А ДВА — КРАЩЕ

На виконання соціальної ініціативи президента України В. Януковича щодо модернізації дитячих спортивних майданчиків загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів на початок вересня місяця цього року в Полтавській області проведено реконструкцію 280 майданчиків загальноосвітніх шкіл та 201 майданчик дошкільних навчальних закладів. Наразі і в селищі Решетилівка капітально реконструйований районний стадіон «Колос».

З метою популяризації здорового способу життя, та дітям всебічний спортивний розвиток, за ініціативи голови райдержадміністрації В.Колесніченка , на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в селищі розпочався другий етап будівництва нового футбольного поля, яке розташоване в мікрорайоні «Озеро» поблизу річки «Говтва». За християнською традицією, початок робіт на майбутньому футбольному полі, освятив настоятель Свято-Миколаївської церкви святий отець Стефан та побажав успіхів в справі розвитку спорту в регіоні, а особливо спортивному вихованню молоді.

13 вересня проводились роботи щодо підготовки грунту для посіву відповідної трави, а також були встановлені металеві футбольні ворота.

Місцеві жителі, які проживають неподалік, позитивно оцінили дії влади щодо створення спортивного майданчика та за спортивне виховання молоді.Переглядів: 426 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0