Головна » 2014 » Вересень » 15 » П’ятий туристський зліт у Фрунзівці
09:20
П’ятий туристський зліт у Фрунзівці

З 10 по 13 вересня Фрунзівський ліс знову наповнився гамором дітвори, запахом диму, ароматом звареної на вогнищі каші, а вечірню тишу соснового бору заполонили туристські пісні.

У незвично сонячні та теплі вересневі дні працівники центру туризму і краєзнавства провели у селі Фрунзівка 5-ий районний туристський зліт присвячений пам’яті Василя Григоровича Маценка. У зльоті, що вперше мав статус відкритого, брали участь 11 команд, у тому числі команда Корсунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лохвицького району.

На урочистій лінійці з нагоди відкриття зльоту його учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять спеціаліста відділу освіти, педагога В.Г.Маценка, а до підніжжя пам’ятника палкому прихильнику активного туризму та шкільного краєзнавства керівники команд поклали квіти.

Зліт розпочався із особистої першості з пішохідного туризму на місцевості серед хлопців та дівчат. У напруженій боротьбі «золото» на дистанції «Смуга перешкод» «взяли» Валентина Кучук та Олександр Антоненко (обидва з Жовтневої школи), «срібло» – Яна Юренко (Шевченківська школа) та Олег Дубовик (Жовтнева школа), а «бронзу» – Валентина Шептенко (Шевченківська школа) та Сергій Антонець (Жовтнева школа).

Наступного дня пройшли командні змагання з пішохідного туризму, де перемогу знову святкували туристи із Жовтневого, а призерами стали шевченківські та демидівські туристи.

Завершили зліт командні змагання з орієнтування в естафеті у заданому напрямку на середніх дистанціях. У «полюванні» за контрольними пунктами перемогу завоювала команда плосківських спортсменів у складі Віктора Косенка, Олександра Осадчого, Ігоря та Сніжани Мирончук. Друге місце посіли гості – орієнтувальними із Корсунівки, а третіми стали – туристи із Жовтневого.

У загальному заліку по спортивній програмі перше місце (вже п’ятий зліт поспіль) здобула команда Жовтневої школи (керівник Зимогляд Є.В.), друге місце за шевченківськими туристами (керівник Кисельов В.Ю.), а третє – посіли друголиманські спортсмени (керівник Калініченко С.Г.).

У конкурсній програмі перемога за юними туристами із Плосківської школи (керівник Жидецький А.В.), а призерами стали представники Друголиманської (керівник Калініченко С.Г.) та Шевченківської (керівник Тернієвська Н.І.) шкіл.

Переможці та призери зльоту нагороджені дипломами і грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, центру туризму і краєзнавства та призами.

Ігор Купенко, 
методист районного центру 
туризму і краєзнавства

 Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 415 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0