Головна » 2013 » Лютий » 9 » Підсумки конкурсу «Вихователь року – 2013»
09:37
Підсумки конкурсу «Вихователь року – 2013»

Дитячий садок-це особливий світ любові і добра, зі своїми радощами та прикрощами, переживаннями і досягненнями, в якому дитина пізнає навколишній світ та себе.

З метою виявлення кращого педагогічного досвіду, розкриття творчого потенціалу та оптимізації інноваційної діяльності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, 8 лютого на базі Решетилівського ясел-садка «Ромашка» був проведений районний конкурс професійної майстерності «Вихователь року - 2013».

В конкурсі взяли участь 7 педагогів з дошкільних навчальних закладів району. Педагогічне випробування проходило в три етапи: кожен учасник представив на розгляд журі пакет методичних матеріалів, виконав контрольну роботу з педагогіки та методики дошкільного виховання, завдання на творчість та ерудицію, презентував досвід роботи.

Переможцями конкурсу було визнано Л.П. Згоранець, вихователя Решетилівського я/с «Ромашка» - І місце, С.М. Торкаєнко, вихователя д/с «Барвінок» - ІІ місце та Л.В. Савелю, вихователя Сухорабівського я/с «Пролісок» - ІІІ місце.

Учасників конкурсу привітав та вручив нагороди голова журі конкурсу, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації В.Г. Зінченко.

Приємні хвилини відпочинку конкурсантам та вболівальникам подарували вихованці ясел-садка «Ромашка» своїми концертними номерами.

Щиро дякуємо районній організації профспілки працівників освіти і науки, яка допомогла в організації нашого свята.


Переглядів: 552 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0