Головна » 2017 » Червень » 2 » Про проведення семінару – інструктажу відповідальних за облік дітей і підлітків шкільного віку
08:59
Про проведення семінару – інструктажу відповідальних за облік дітей і підлітків шкільного віку

 Щорічно згідно Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою КМУ від 12 квітня 2000 р. №646  та з метою забезпечення здобуття неповнолітніми повної загальної середньої освіти  відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації проводить інструктаж для відповідальних осіб(забезпечує координаційну та методичну роботу щодо виконання вищевказаної Інструкції відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 05.10.2016 № 255 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15 липня 2000 року №299»).

 23 травня 2017 року  в залі засідань відділу відбувся семінар - інструктаж відповідальних за облік дітей і підлітків шкільного віку за участю представників із сільських рад. У семінарі взяли участь: головний спеціаліст служби в справах дітей Кириченко А.М., спеціаліст центру  соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  Люшняк О.А. На семінар- інструктаж прибула представник від новоствореного ОТГ( виконавчого комітету Решетилівської селищної ради)  Малиш Т.А.

 З метою налагодження тісної співпраці, вирішення актуальних питань щодо профілактики  бездоглядності, попередження насильства в сім`ях, організації роботи з дітьми із сімей, які потрапили в складні життєві обставини, забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей і підлітків шкільного віку, забезпечення належного контролю за здобуттям неповнолітніми повної загальної середньої освіти проведено даний захід.

 Під час зустрічі обговорено  важливі питання, які потребують спільних рішень та ефективних дій від ЗНЗ району, сільських рад, відділу  освіти, сім`ї, молоді та спорту,  служби в  справах дітей, центру соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді.

 Методист РМК відділу Галанська Ю.Б.  провела інструктаж щодо складання і уточнення списків дітей і підлітків  від 6 до 18 років, дітей 5-річного віку. Присутні переглянули презентацію щодо діючої нормативної бази з даного питання, схеми спільних дій по забезпеченню всеобучу.

 На високому рівні постійно забезпечується співпраця освітянських закладів району та  Покровської, Калениківської Піщанської, Плосківської, Шилівської, Шевченківської сільських рад. Саме з цих сільських рад прибули представники, які забезпечують належне виконання самоврядних( п.2) та делегованих ( п.4)повноважень згідно Закону України «Про місцеве самоврядування» (ст.32).

 Сподіваємося на тісну  ефективну співпрацю  у 2017-2018 навчальному році.

 Вдячні за участь у роботі семінару представнику  виконавчого комітету Решетилівської  селищної ради  спеціалісту Малиш  Т.А., відповідальній за облік дітей і підлітків шкільного віку.

Методист РМК Ю.Б. ГаланськаКатегорія: Освітянські новини | Переглядів: 161 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0