Головна » 2017 » Квітень » 10 » Про заснування Полтавської обласної премії Імені Юрія Горліса-Горського
15:21
Про заснування Полтавської обласної премії Імені Юрія Горліса-Горського

Відповідно до Указу Президента України від 13.10.2015 № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки» та рішення Полтавської обласної ради від 31.01.2017 № 359 Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського повідомляє про заснування Полтавської обласної премії імені Юрія Горліса-Горського (далі – Премія).

Засновник Премії – Полтавська обласна рада.

Основна мета Премії – сприяти національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованню молоді Полтавщини.

Премія вручається щорічно до Дня захисника України – 14 жовтня.

Премія присуджується: військовослужбовцям, ветеранам Збройних Сил України, учасникам бойових дій, митцям, педагогам, представникам молоді, громадськості в наступних номінаціях:

  1. «Національно-патріотичне виховання» – за вагомий особистий внесок у національно-патріотичне виховання молоді,
  2. «Захисник України» – за сумлінну військову службу, зразкове виконання військового обов’язку солдатами, сержантами, прапорщиками та офіцерами Збройних Сил України, силових структур та Державної служби України з надзвичайних ситуацій;
  3. «Урок мужності» – за активну  військово-патріотичну роботу з молоддю учасників бойових дій, підготовку молоді до захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України;
  4. «Волонтерська діяльність» –  за розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам, силовим структурам та Державній службі України з надзвичайних ситуацій, надання допомоги особам, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України, родинам загиблих героїв;
  1. «Мистецтво» – за створення літературних, музичних творів, творів образотворчого мистецтва, фото-, теле- та кіноробіт на національно-патріотичну та військово-патріотичну тематику.

Особи, яким Премія вже була присуджена, повторно на її здобуття не висуваються. Премія не може бути  присуджена посмертно.

Пропозиції про присудження Премії вносять державні органи, органи місцевого самоврядування, громадські організації, творчі спілки, командування військових частин, силових структур та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, адміністрації (ректорати) загальноосвітніх та вищих навчальних закладів щорічно до 1 вересня.

У листі-клопотанні до журі Премії вказується прізвище, ім’я та по батькові кандидата на нагородження, його місце роботи (військової служби), посада, адреса проживання, контактні  телефони, зазначається конкретний внесок номінанта у справу національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання або наводиться інформація щодо досягнень при проходженні військової служби (для військовослужбовців).

До листа-клопотання, завіреного підписом керівника організації, установи, військової частини та печаткою, додається ксерокопія паспорта (військового квитка) та ідентифікаційного коду претендента.

Документи на здобуття Премії подаються до приймальної ректора  Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 64-ж.

Особам, яким присуджена Премія, урочисто вручають диплом і грошову винагороду в розмірі 4000 (чотири тисячі) гривень.Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 85 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0