Головна » 2014 » Березень » 7 » Районний конкурс екологічних агітбригад
09:49
Районний конкурс екологічних агітбригад

Усі ми зобов’язані своїм життям нашій планеті – прекрасній та неповторній Землі-матері, голубій від океанів, зеленій від лісів, жовтій від пісків. Сьогодні вона просить про допомогу та, на жаль, залишається по-дитячому беззахисною перед Людиною.

Останнім часом багато говорять про охорону природу. Не стоять осторонь екологічних проблем і учні шкіл району, які 6 березня 2014 року взяли участь в традиційному районному конкурсі-огляді екологічних агітбригад та екологічних театрів загальноосвітніх шкіл. Конкурс-огляд проводився з метою активізації екологічного руху, виявлення і поширення нетрадиційних форм роботи учнівських колективів у русі за екологічну безпеку, пошуку і розвитку талантів та обдарувань.

Свої агітаційні виступи на районній сцені представили 13 екологічних агітбригад. Команди представляли виступи за темою «Збереження первоцвітів і ранньоквітучих рослин України».

У виступах агітбригад висвітлювалися не тільки актуальні екологічні проблеми сучасності, а й шляхи їх вирішення.

Юні природоохоронці представили на розгляд глядачів і журі багато ілюстративного та наочного матеріалу.

Виступи оцінювало журі:

  • Супрун Т.М. – директор РБДЮТ;
  • Пащенко В.М. – завідуюча Центром практичної психології та соціальної роботи;
  • Убийвовк В.В. – методист РБДЮТ.

Були цікаві сценки, використано місцевий матеріал. В командах агітбригад журі відзначило гарну атрибутику, пісенність та емоційність виступів, широке залучення та активізацію аудиторії, швидку зміну елементів костюмів та заклики на захист первоцвітів.

Журі конкурсу відзначили хорошу підготовку і майстерність агітаційних бригад:

І місце – агітбригада "Астрагал" Жовтневого НВК.

ІІ місце – агітбригади "Веселка" Решетилівської ЗОШ І-ІІ ст. та «Зелене світло» Решетилівської гімназії.

ІІІ місце – агітбригади "Еколог" Новомихайлівської ЗОШ І-ІІ ст., «Обрій» Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., «Горицвіт» Калениківської спец. школи.

Агітбригади нагородженні грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту. Екологічна агітбригада «Астрагал» відстоюватиме честь району на зональному конкурсі-огляді, який відбудеться 18 березня в Розсошенській гімназії Полтавського району.

Вітер Н.,
методист БДЮТКатегорія: Освітянські новини | Переглядів: 404 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0