Головна » 2011 » Квітень » 4 » РМО вчителів 2 класів
17:01
РМО вчителів 2 класів
У Концепції загальної середньої освіти зазначається, що „освітніми результатами початкової школи є повноцінні мовленнєві, читацькі... уміння і навички...”
Як бачимо, на першому місці серед інших умінь і навичок, яких повинні набути молодші школярі за час навчання у початковій школі, є комунікативні (мовленнєві) уміння і навички. Це ще раз свідчить про те, що комунікативний розвиток був і залишається важливою умовою успішного навчання учнів початкових класів.
Розгляд цього питання і було винесено на засідання районного методичного об’єднання вчителів 2 класів, яке проходило на базі Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Практична частина засідання передбачала відвідування уроку розвитку зв’язного мовлення в 2 класі з теми «Весна –чарівниця. Складання казки про пролісок» (вчитель Бобошко Світлана Миколаївна). Ефективно використовуючи методи і прийоми навчання, вчитель провела урок на високому методичному рівні. Крім того, Світлана Миколаївна познайомила присутніх з власними напрацюваннями з даної проблеми та підготувала виставку методичних посібників.
Урок розвитку звязного мовлення в 2 класі. Вчитель Бобошко С.М.
Досвідом роботи з теми: «Формування мовленнєвої комунікації молодших школярів на уроках розвитку зв’язного мовлення» поділились вчителі району під час проведення «круглого столу».
Круглий стіл з теми «Формування мовленнєвої комунікації молодших школярів на уроках розвитку зв’язного мовлення»
Творчий звіт про роботу в міжатестаційний період представили вчителі Чугуй Н.П із Малобакайської ЗОШ І-ІІІ ст. та Удод М.Ю. із Колотіївської ЗОШ І-ІІ ст.
Роботу вчителів початкових класів Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів презентувала директор школи Гилюн Е.Ю.
В ході засідання методичного об’єднання вироблені рекомендації.
 Завідуюча РМК А.М.КостогризПереглядів: 586 | Додав: rvo-resh | Теги: Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст., методоб'єднання вчителів 2 класів, Костогриз Алла Миколаївна | Рейтинг: 0.0/0