Головна » 2013 » Березень » 7 » Семінар медичних працівників шкіл
10:16
Семінар медичних працівників шкіл

06.03.2013 року проведено семінар медичних працівників шкіл та відповідальних осіб за проведення медико-педагогічних заходів в ЗНЗ.

Начальник відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Зінченко В.Г. акцентував увагу присутніх на забезпечення у навчальних закладах району безпечних умов та дотримання санітарного законодавства України, активізацію роботи щодо впровадження здоров`язбережних технологій в навчально - виховний процес. Серед здоров'язбережних умов – заняття фізкультурою, спортом.

Про особливості проведення профілактичного медичного огляду школярів в 2013 році інформувала Шульженко Ю.В. - заступник головного лікаря Решетилівського району. Про організацію роботи в загальноосвітніх навчальних закладах за результатами профілактичного медогляду учнів в 2012-2013 навчальному році, завдання щодо медико - санітарного забезпечення в 2013 році доповідала методист РМК відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації Галанська Ю.Б.

Учасники семінару ознайомилися із досвідом роботи Сухорабівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Марченко М.А.). Колектив навчального закладу з 2006 року працює за програмою «Школа сприяння здоров`ю».

Досвідом роботи поділилися медичні працівники Бодня К.Г., Ісаєнко В.М., Ковалевич С.М., Тютюнник Н.А. (М`якеньківська, Першолиманська, Піщанська, Сухорабівська ЗОШ).

Вироблені в ході семінару рекомендації щодо організації роботи в 2012-2013 н.р. направлені в усі загальноосвітні навчальні заклади району.Переглядів: 450 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0