Головна » 2011 » Березень » 11 » Семінар з водного туризму
14:30
Семінар з водного туризму
    На базі відділу освіти 10 березня представники Полтавської обласної федерації спортивного туризму та Полтавського міського клубу водного туризму «Міцні горішки» провели семінар, присвячений відродженню дитячо-юнацького водного туризму в Решетилівському районі. В семінарі, що відбувся за участі начальників відділу освіти та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голуб Г.О., Кісіля В.Г. та директора районного центру туризму і краєзнавства Карамушки О.В. взяли участь ентузіасти розвитку спортивного туризму з більшості шкіл району.
   Представник Полтавського клубу «Міцні горішки» Шевченко Наталія Георгіївна розповіла про діяльність клубу.
  Водний туризм – один із видів туризму, який полягає у подоланні маршруту по водній поверхні. Для заняття водним туризмом використовуються спеціальні спортивні човни (каркасної, каркасно-надувної, надувної конструкції). Найбільш поширеними спортивними човнами для занять водним туризмом є катамарани, байдарки, каяки, плоти різної конструкції.
  Учасникам семінару представниками полтавського клубу для перегляду був запропонований відеосюжет про діяльність клубу, їх активну участь у походах і змаганнях з водного туризму. Мова йшла про залучення підростаючого покоління до активного здорового способу життя, що дасть можливість реалізувати дітям та юнацтву свої можливості.
  Річкова мережа Решетилівського району (річки Говтва та Псел) сприяє розвитку водного туризму. В ході семінару вирішено в подальшому на базі районного центру туризму і краєзнавства відкрити секцію з водного туризму. Найближчим часом будуть проведені навчально-практичні заняття з водного туризму із залученням інструкторів обласної федерації водного туризму. На часі, також, придбання якісного спорядження для занять з дітьми.Переглядів: 491 | Додав: rvo-resh | Теги: водний туризм в решетилівці | Рейтинг: 0.0/0