Головна » 2015 » Лютий » 27 » Семінар заступників директорів з НВР
14:41
Семінар заступників директорів з НВР

26 лютого у відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Роль заступника директора з навчально-виховної роботи у підвищенні рівня науково-методичної підготовки, фахової майстерності вчителя та якісного забезпечення навчально-виховного процесу».

Метою семінару була активізація та всебічний розвиток творчих здібностей педагогів, формування в них зацікавлення сучасними прийомами методичної роботи, яка спонукає вчителя до роботи над підвищенням свого фахового рівня, сприяє збагаченню педагогічного колективу педагогічними знахідками, допомагає молодим учителям переймати майстерність у більш досвідчених колег.

Завідуюча РМК Алла Костогриз у своєму виступі надала інформаційний коментар окресленим проблемам, зупинившись на управлінському аспекті роботи з педагогічними кадрами, висвітлила поняття професіограми заступника директора з НВР та провела аналіз нормативно-правового забезпечення діяльності заступника директора школи з НВР у роботі з педагогічними кадрами.

Заступники директорів наголошували в обговоренні на особливостях організації методичної роботи в закладах на засадах компетентнісного та особистісно зорієнтованого підходів. Такий підхід до освіти педагогів не можливий без врахування психологічних аспектів роботи з кадрами.

Зав’язався діалог учасників семінару навколо теми ролі заступника директора з навчально-виховної роботи в організації самоосвіти вчителів.

Підбиваючи підсумки, завучам було запропоновано висловити свої думки щодо оновлення підходів до організації методичної роботи, які полягають у створенні умов для саморозвитку кожного педагога, пропозиції щодо організації методичної роботи в наступному навчальному році.

Проведений захід сприяв підвищенню управлінської компетенції та усвідомленню учасниками семінару себе й власної професійної діяльності як шляху до особистісного й професійного зростання.

У ході семінару вироблені рекомендації.Категорія: Освітянські новини | Переглядів: 270 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0