Головна » 2013 » Лютий » 18 » Спілкувалися вчителі і науковці
16:16
Спілкувалися вчителі і науковці
14 лютого на базі Жовтневого НВК відбулося спільне засідання активу районної предметної методичної комісії учителів трудового навчання та креслення району з учасниками обласної спеціальної дослідницької групи «Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технологія» з проблеми «Удосконалення технологічної освіти».

Учасників зібрання вітав начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Зінченко В.Г., про освіту Решетилівщини повідала завідувачка райметодкабінетом Костогриз А.М., змістовно презентувала навчальний заклад разом із школярами директор Литвин Ю.В.

На зустрічі були присутні доктор педагогічних наук, професор, декан факультету технологій та дизайну Полтавського Національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка Титаренко В.Г., кандидат педагогічних наук, доцент. Заступник декана цього ж факультету Савенко І.В., Відмінник освіти України, методист відділу методики виховання Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Чемшит В.Г.

Вчителі та науковці розглянули ряд теоретичних питань щодо реалізації технологічної освіти на сучасному етапі. Методист відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Голуб Л.Г. ознайомила з роботою, досягненнями та проблемами учителів трудового навчання, технологій та креслення району. Учитель-методист Жовтневого НВК Павлюк М.П. презентував своє напрацювання щодо проектування та виготовлення здоров’язберігаючої парти, на що учасники зауважити, що ця розробка варта патенту.

Гості ознайомилися з роботою шкільної комбінованої майстерні, відвідали музей історії школи, де цікаву екскурсію провела заступник директора з виховної роботи Скрипченко Л.М., із захопленням оглянули виставку робіт учнів шкіл району.

А кульмінацією зустрічі став майстер-клас з ниткоплетіння по виготовленню серветки-сувениру, вміло підготовлений і проведений учителем трудового навчання школи Павлюком М.П. та його учнями. На виготовлених заздалегідь станках працювали із захопленням всі. На згадку учасникам залишились серветки, подаровані і вив’язані власноруч, станки і, звичайно, хороший настрій.

Підвівши підсумки зібрання, Чемшит В.Г. наголосила, що спілкування було корисним і цікавим як для вчителів району, школи так і для гостей.

Титаренко В.Г., достойно оцінивши роботу навчального закладу та вчителя зокрема, запропонувала Павлюку М.П. розробити модуль виготовлення сувеніру та запросила на факультет технологій та дизайну провести майстер-клас для студентів вузу.

Л.Голуб, 
методист РМК відділу освіти, сім’ї, молоді та спортуПереглядів: 395 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0