Головна » 2013 » Вересень » 13 » Спортивні змагання з відзначення дня фізичної культури і спорту України
16:16
Спортивні змагання з відзначення дня фізичної культури і спорту України

Минулий тиждень в усіх навчальних закладах району пройшов під егідою Всеукраїнського Олімпійського тижня. Основною метою якого є ознайомлення молоді з гуманістичними ідеалами олімпізму, навчити молодь цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, формувати традиції й культуру здорового способу життя, залучати учнів до активних занять  фізичною культурою та спортом.

З метою популяризації у регіонах здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України протягом тижня були проведені Олімпійські уроки, спортивні змагання, пошукова робота та збір матеріалів про видатних олімпійців Полтавщини, оформлені виставки літератури «На олімпійській хвилі».

13 вересня 2013 року в Решетилівській гімназії імені І.Л.Олійника був проведений традиційний Олімпійський  урок. Урочисте відкриття відбулося під Гімн Олімпійських ігор із внесенням олімпійського прапора та олімпійського вогню. Це право надали кращим спортсменам-старшокласникам: Динді Людмилі, Варшавському  Олександру, Темнику Віталію, Павлюченко Павлові, Козаренко Таїсії.

Програма уроку була, як завжди, насиченою та цікавою: міні-футбол, волейбол, армреслінг, стрибки в довжину, стрибки на скакалці. Весело, завзято змагалися юні спортсмени гімназії. Переможці були нагороджені грамотами та медалями.

Поєднання олімпійської просвіти з руховою діяльністю є гарантією успіху у формуванні та збереженні здоров’я, одним із факторів нормального фізичного розвитку, які підвищують опірність організму захворюванням  та працездатність, роблять дітей та підлітків більш організованими, вольовими й цілеспрямованими, сприяють формуванню особистості з активною життєвою позицією, вихованої на гуманістичних духовно-моральних цінностях, пов’язаних зі спортом та ідеалами олімпізму.Переглядів: 398 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0