Головна » 2014 » Травень » 5 » Травневий Кубок – 2014
10:08
Травневий Кубок – 2014

Кілька років поспіль завдяки ініціативі двох педагогів-туристів – вчителя Шевченківської школи Віталія Кисельова та заступника директора Демидівської школи Юрія Кисельова, які водночас є і керівниками туристських гуртків, під час травневих свят, тиша весняного соснового бору, що біля села Фрунзівка наповнюється гамором юних туристів. Завдяки навчально-тренувальному зборі шевченківські та демидівські діти оволодівали спортивними навичками з пішохідного туризму.

У весняні дні в гуртках районного центру туризму і краєзнавства традиційно проходило відкриття нового туристського сезону. Діти з наставниками вирушали у походи, на екскурсії, навчально-тренувальні збори, зльоти та змагання. Цього року керівники туристських гуртків позашкільного закладу вирішили об’єднати власні зусилля. Як результат з 1 по 4 травня у Фрунзівському лісі були проведені відкриті змагання з пішохідного туризму на місцевості серед вихованців гуртків районного центру туризму і краєзнавства «Травневий Кубок – 2014».

Поборотися за почесний трофей прибули представники п’яти туристських гуртків, що діють при Шевченківській, Демидівській, Друголиманській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жовтневому НВК та Решетилівській гімназії.

Програму Турніру склали тренування гуртківців, які завершилися особистими та командними змаганнями з пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод».

У ході цікавої і безкомпромісної боротьби в особистому заліку «золото» здобули Валентина Кучук та Сергій Антонець (Жовтневий НВК), «срібло» взяли Яна Юренко (Шевченківська ЗОШ) та Олег Дубовик (Жовтневий НВК), а «бронзу» – Наталія Шишкіна та Владислав Власенко (Шевченківська ЗОШ).

У змаганнях із командної техніки та у загальному заліку по обох видах програми перемогу здобула команда Жовтневого НВК (керівник Зимогляд Є.В.), друге місце посіли шевченківські туристи (керівник Кисельов В.Ю.), а третє – юні спортсмени з Друголиманської школи (керівник Калініченко С.Г.).

Таким чином, володарем «Травневого Кубка – 2014» стала команда Жовтневого НВК. Переможці та призери змагань в особистому і командному заліку нагороджені грамотами районного центру туризму і краєзнавства, медалями та кубками.

Ігор Купенко,
методист Решетилівського РЦТКумКатегорія: Освітянські новини | Переглядів: 632 | Додав: rvo-resh | Рейтинг: 0.0/0